SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko hi-teca

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Nitta

Super ze Tobie smakuje Whey Fusion dużo osób chwali sobie smak, chociaż uważam ze to drugo rzędna sprawa najważniejszy to jest skład, dobrze ze się nam przy Whey Fusion udało połączyć te dwa walory plus super cena

Iluv

Proponuje Tobie Anabolik Protein lub Anabolic Protein Fusion z PEAK ( dodatek enzymów trawiennych + ecdysteron )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10944
iluv, na twoim miejscu bez zastanowienia wzialbym Whey Delicious o smaku Double-Schoko. jabolcokk pisal ze smakuje jak kinder bueno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Niecodzienne są oba smaki Delicji to fakt, jak wanilia nie jest w moim guście to mi przypadła a czekolada smakuje no tak czekoladowo-orzechowo Ciężko no jak prawie Kinder Bueno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
chyba tylko kamil zwrocil sluszna uwage zeby skupiac sie na skladzie glownie pozniej dopiero smak!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
no to ze skład Whey Fusion jest bardzo dobry to kazdy wie, bo moze sobie przeczytac jego skład na tym forum albo stronie Hi-Tec'a. Nie dosc ze tyle zródeł białek to jeszcze dodatek leucyny i ecdysteronu. Ale nie kazdy wie - bo nie kazdy go jeszcze kupił - ze smakuje rewelka !!!!! :D Włąsnie...chyba pora na porcyjke białaczeka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
A najlepsza akcja - Jest jak ktoś mówi że NP. Wanilia jest gorzkawa - Ale jest bardzo dobra, a gorzkawa poprzez BCAA a dokładniej LEUCYNĘ i gadka z ludźmi nie ma sensu.
Ja jestem zadowolony z Supli Hi Tec'a Brakowało mi tylko Dobrego Stacka Kreatynowego, takiej mega petardy ale gdy wyszedł DETONATOR asortyment najpotrzebniejszych rzeczy został zaspokojony.

Obecnie stosuje jeszcze Enzymy Trawienne z PEAK- rzeźnia.
Zjadłem Mega OBIAD i wziąłem 4 kapsy, za 30 minut byłem tak głodny iż to była lekka przesada najgorsze było to że pojechałem do znajomych na chwilkę.
A U nich myślałem że Lodówke wyniosę Im z Chaty.

tak po za tematem to napisałem

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-02-13 23:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619


ja stosowałem anabolic protein i z hi tec i peak też na noc a jak chciałem podkręcić anabolizm potrafiłem wstać o 3,00 rano i wypić kolejną porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Kiedyś tez wstawałem w nocy i pilę białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
a jeśli chodzi o smak odżywki, to rozwala mnie jak ktoś wydziwia na ten temat! smak to smak najważniejszy jest skład i skuteczniść działania towaru!!!odżywka ma działać a nie smakować a jeżeli produent spełni też ten warunek to super!)myśle że hi tec i peak spełnia wszystkie te warunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Staramy się jak możemy, smaki są konkretne Sam Detonator, Delicious Whey Protein, Whey Fusion, BCAA TsT - Najlepsze Smaki odżywek w standardowych wydaniach w Rozsądnej Cenie, To jest to Sami ćwiczymy i wiemy czego wymagają inni ćwiczący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŻYCZNIA URODZINOWE DLA JABIEGO 100 LAT

Następny temat

do kasacji

WHEY premium