SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Witam,
Mam pytanie jakie białko polecacie z Trec'a? Mam zamiar je brac trochę po treningu i bardziej na noc. No chyba ze dobrze jest brać tez o innych porach? Nie mam stałego dochodu więc niech to będzie jak najlepsza jakoś za jak najniższą ceną
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ultimate protein nie wychodzi drogo, a jest w miare dobre.
Ewetualnie Perfect Whey Protein.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Zauważyłem że troche tańszym białkiem jest ultimate protein, a perfect whey protein, nihgt protein blend i nitroprogen, kosztują tyle samo, skąłdają się z różnych białek, lecz czym ona się róznią w efekcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
po treningu zjedz dobry posilek i to ci wystarczy. na noc
Night Protein Blend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Odkryłeś Amerykę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Białka z treca sobie daruj,przerabiałem juz ten temat System Protein80 można tanio wyrwać na allegro,polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
ale najbardziej to mi pasuje, bo nie lubię zamawiać a sklep trec;a mam w miescie a i znizka czasem wpadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
ameryke odkryl juz kros inny ja odpowiedzialem na pytanie jakie zadales. skoro odpowiedz byla dla ciebie taka oczywista to po co pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Zapytałem o białka a Ty pisałeś mi o posiłku więc raczej to nie była odpowiedź na pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
bo nie ma nic lepszego od posilku i jezeli mozesz to jedz. odzywki wtedy gdy juz nie mas zmozliwosci zjesc lub bialko na noc jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
wiem o tym, dlatego rezygnuje z gainera bo wolę dostarczyć to np z ryżu itp. ale białko ciężej mi dostarczyć i dlatego chciałem coś do kupić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec creapure ala vit.B 1350

Następny temat

Mass xxl

WHEY premium