SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Jest B.Dobre Cwiczenie Na Motylki ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Czesc !!
Sluchajcie slyszlame ze podnoszenie sie na drazku waskim czy szerokim uchwytem jest dobre glownei na plecy czyli tez na motyle ale czy jest jakies b.dobre cwiczenie na same motylki aby jakos zwiekszyc ich przyrost ??


Dzieki z gory za info i nagordze sogami ;) c'yu !!

------------------------------------------------------------------------------------------
The only true love I ever knew was behind those downcast eyes.
The only comfort I ever felt was during those long hours of loneliness when I felt for you I do believe.
Only innocence can save the world.
------------------------------------------------------------------------------------------

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
Dokladaj obciazenie tylko wtedy gdy jestes pewien , ze cw wykonujesz poprawnie.podciaganie musi byc plynne , a "opadanie", powinnismy sie opuszczac powoli , zeby oszczedzac stawy.
Ja przy podciaganiu skupiam swoja uwage na motylach dodatkowo je napinam.
najpierw podciagam sie kilka centymetrow uzywajac tylko (chyba) tych miesni.A dopiero pozniej ide bicepsami w gore.

.:Żryj i daj żryć! :.

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Poczytaj atlas , ale podciaganie jest bardzo dobre na motyle

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!(TXT zdarty od Brutus'a ,mam nadzieje ze sie nie obrazi , ale spodobalo mi sie,dobra akcja)

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
podciaganie sie na drazku szerokim chwytem jest jednaym z najleszych, a nawet najleszym cwiczeneim na plecy
jednak przy waskim pracuje glownie triceps, wiec nei nadaje sie zbytnio na plecy

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Czytaj Atlas Ćwiczen-i ...pytaj

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Nio to wyje***ie :)
Oks a mam pytanei czy np jak podnosze sie szerokim uchwytem za kark na drazku i mam na pasie uwieszone 10/15 kg to czy to jest jakis dodatkowy plus bo akurat daje sobie z moja wlasna waga na podnoszeniu sie rade i jak dodaje 10/15 kg to wtedy jak skoncze sie podnosic to czuje ze rzeczywiscie pocwiczylem :)
Wiec czy to jest jakis dodatkowy plus czy tylko urozmaicenie cwiczenia ??

------------------------------------------------------------------------------------------
The only true love I ever knew was behind those downcast eyes.
The only comfort I ever felt was during those long hours of loneliness when I felt for you I do believe.
Only innocence can save the world.
------------------------------------------------------------------------------------------

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
to poprostu zwiekszanie ciezaru wlasnego ciala i dodatkowa stymulacja miesnia
stosoj ja w podciaganiu i zwiekszaj obciazenie tak jak w innych cwiczeniach

=::!RoOde!::=
-=wypasiony w dziale trening=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie- tylko uwaga na technikę.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Czyli mowicie chlopaki ze takie zwiekszanie wlasnego ciezaru ciala MOZE BYC ?????????


A tylko w dwoch slowach mozecie mi napisac o co pedzi w tej STYMULACJI MIESNIA ??
Ze co bede go oszukiwal czy poprostu progresja ?

------------------------------------------------------------------------------------------
The only true love I ever knew was behind those downcast eyes.
The only comfort I ever felt was during those long hours of loneliness when I felt for you I do believe.
Only innocence can save the world.
------------------------------------------------------------------------------------------

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zmuszenie go do wysiłku-to jest "stymulacja"

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Witam wszystkich kochani jak dawno was nie widziałem stęskniłem się z wami wszystkimi net mi się popsuł i nie było mię przez jakiś czas ale troszkę od począłem od kąpa i ten czas przed kąpem wykorzystałem na ulepszenie treningów i diety ale fajnie że znów was widze.


Oki przywitałem się a teras do roboty zwiększanie ciężaru przy podciąganiu jest bardzo dobre mocniejsze napięcia motyli czyli ( spięcia ) przesto lepsze i większe mikro pęknięcia na mięśniach wyniku tego motyle zaczynają porządnie rosnąć a właśnie nam o to chodzi prawda.


Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Odwiedzając tę stronę głodne dzieci mają co jeść.
"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia .

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nio tak ale ja nie mam chwilowo jeszcze drązka w domciu a na siłke nie chodzie i moje motyle na tym cierpią więc jakie ćwiczenia według was bymi sie przydały, mam atlas ,ławeczke, hantlki, szange łamaną, i normalną , jakieś 100 kg obciązenie , ekspander

Live Free, Die Well...That's All !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkolni pakerzy ;D

Następny temat

Do EKSPERTOW w Tym dziale !!

WHEY premium