SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakich igieł używacie? + cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4818

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

84

Wzrost

186

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

121

Obwód uda

62

Obwód talii

86

Staż na siłowni

4-5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 2g/kg, tłuszcze 1,5g/kg, węglowodany manipuluje w zależności od potrzeby

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

metka 20mg ed solo, cypek 500mg ew solo

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Redu bez dużej utraty mięska

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

2 lata

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

15

Stan zdrowia

chudnięcia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

dobry

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

gęste włosy na głowie, klata łysa %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
U mnie na siłowni chłopaki ( UK ), prawie wszyscy biją takimi insulinówkami. Jak to zobaczyłem to byłem w szoku że wgl towar przez to przejdzie, a szło dość swobodnie, oraz nikt nie używa żadnych wacików do odkarzania, co też było dla mnie lekkim zdziwieniem. Pozdrawiam.

Ps. Ja osobiście używałem zawsze 0,5 x 40mm. Nie widzę sensu i potrzeby bicia grubszą. A czy są cieńsze o podobnych długościach to się nie zagłębiałem bo w sumie od dawna nic nie biję więc wybiłem się z tematu.





Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2017-01-18 22:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
marianzulek
Chyba poswiece jedna amp i przeprowadze doswiadczenie, akurat mam pod reka wszystko co bedzie potrzebne. W pt kolejny strzal jelsi nie zapomne to postaram sie uzyc ta insulinowke.

Gdzie będziesz ładować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja od dawien dawna igła do iniekcji 0,6x0,25 i do firmy nie przywiązywałem nigdy uwagi i nigdy tez nie mialem problemu z iniekcjami choc od zawsze bije w poslad w gorna jego częśc a bywaly czasy gdzie szło w 2 iniekcjach jedna po drugiej po 5,5ml soku czyli 11ml jednego wieczoru w strzykawkach 5ml bo gdy raz próbowałem bic strzykawka 10ml to iniekcja trwala godzine :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
cos mi sie zdaje ze jednak mam za duzo tkanki tluszczowej aby wbijac ta igla. W sumie kiedys wbijem w barki igla 12 czy 15mm i wchodzilo dobrze. Jutro dzien inj, jesi sie zdecyduje to dam znac jak poszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
SalvatoreLucania
Ja od dawien dawna igła do iniekcji 0,6x0,25 i do firmy nie przywiązywałem nigdy uwagi i nigdy tez nie mialem problemu z iniekcjami choc od zawsze bije w poslad w gorna jego częśc a bywaly czasy gdzie szło w 2 iniekcjach jedna po drugiej po 5,5ml soku czyli 11ml jednego wieczoru w strzykawkach 5ml bo gdy raz próbowałem bic strzykawka 10ml to iniekcja trwala godzine :)

To grubo szlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja wiem czy tak grubo? :)
750mg enana, 500mg bolda, 400mg primy, 50mg deki e4d (apteka 1ml-50mg) i juz masz 10ml a zazwyczaj pobieram minimalnie wicej testa niz 3ml zeby odliczajac wage estra uzyskac pelne 750mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8745
marianzulek
cos mi sie zdaje ze jednak mam za duzo tkanki tluszczowej aby wbijac ta igla. W sumie kiedys wbijem w barki igla 12 czy 15mm i wchodzilo dobrze. Jutro dzien inj, jesi sie zdecyduje to dam znac jak poszlo.


Właśnie też mi się wydaje, że barki będą najodpowiedniejszym miejscem do takich iniekcji. W sumie w doopala czy w udo by tak nie weszło, bo jednak więcej fatu tam siedzi (przynajmniej u mnie). A barki zawsze miałem low fat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Albo bicki ale jednak boje sie plytkiej injekcji a bicki sa dosc "wrazliwe".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8745
To sieknij w bark i zdaj relacje, bardzo chętnie bym przeszedł na takiego typu iniekcje


Zmieniony przez - maro566 w dniu 2017-01-20 09:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Odpuscilem, pomacalem i boje sie ze za duzo mam fatu pod skora.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek hcg

Następny temat

cykl redukcyjny

WHEY premium