SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki typ budowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Przeczytałem juz nie jeden watek na ten temat ale zaden z nich nie potrafi rozwiac moich watpliwosci jaki mam typ budowy... ogolnie od dziecka byłem bardzo szczupły ciezko mi było przytyc , dostałem od lekarza metke co zwiekszyło łaknienie i kilka innych przez ktore chyba spowolniłem swoj metabolizm... Moje wymiary to kark 41 cm
nadgarstek 18,5 cm
w biodrach mam 91
zas w pasie 96 cm nad czym pracueje
klatka 110 cm
barki 129cm
za chiny ludowe nie potrafie sobie idealnie wpasowac diete jak za duzo wegli to mnie zalewa ..od tygodnia zaczałem diete ckd lece z wartosciami 2,2b gkgmc , 30 g wegli na dzien reszta tłuszcze ładowanie co 2 tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Więcej by powiedziało zdjęcie

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-10-28 20:55:34

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
niech no sie tylko aparat podładuje bo własnie padł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Manipuluj dietą i sprawdzaj empirycznie, jak wszystko funkcjonuje. Wyliczenia, to tylko wyliczenia i często mają się nijak do rzeczywistości.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
nr1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
nr2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Co sadzicie ???? moze jakies oceny bf % mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Najbardziej w stronę endo choć i tak nie ma osoby,która byłaby jedynie 1 typem

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
jakies 2 miechy temu wazyłem 95-6 kilo na ta chwile zeszłem do 90 bf tez mi sie widocznie zmniejszyło szkoda ze nie mam fotki ze startu... Moje zapotrzebowanie ze wzgledu na prace fizyczna wynosi 2800kcal obciałem 500 na ckd ale narazie wga ani drgnie.. zobaczymy jak dalej bedzie ..... a brzuch to jakas masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Czyli jesz jakieś 2300kcal? Trochę mało, szczególnie, że coś tam mięśnia jednak masz.
Skoro nie idzie, jak należy, może warto skorygować dietę/trening.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Zastanawiałem sie nad tym wczesniej leciałem na diecie z weglami razem było 2400 kcal z tego ok 2 g b, 90 g t i jakies 237 wegli to mnie trochu zalewało.... od tygodnia probuje swoich sił z ckd tak jak napisałes jestem na 2300 -sadzisz ile powinienem dodac kcal ??? 4 posiłki co 3 godz głownie miecho , sniadania jajka, rozdzielone tłuszcze , wegli ciutke z rana i w kazdym mam po ponad 30 g białka , 5- potreningowy same białko a 6 przed snem daje serek wiejski z oliwa ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko na noc w jakiej postaci najlepsze

Następny temat

Dieta bez Supli

WHEY premium