SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening wybrać?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Staż 5 lat
waga 81kg
wzrost 176

dieta ww: 400
tł: 100
b: 180

wl:100x1
siad:110x4
mc: 110x6

Szukam pomysłu na trening masowy w którym mógłbym maxa wl poprawić. Ciagle lecę splitem 4dniowym i chciałbym coś zmienić. Słyszałem o mi40 ale nie mam skąd o tym czerpać wiedzy, a GVT nie mam zbytnio jak zrobić ze względu na tłok na mojej siowni. Jakieś pomysły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Po wynikach siłowych wygląda jak byś coś n i tak miał z treningiem skoro na ławce ciskasz 100kg a martwym i siadzie takie małe ciężary ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Zapewne boi się brać więcej bo coś tam zaraz problemy itp, a płaska jak wiadomo ,, Ile wyciskasz? Wow stary niezle" Rozpisz plan jakim do tej pory lecisz jakie cwiczenia itp. Jak z dietą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Bez hejtu stary, ale patrząc na wyniki i staż jaki podałeś to lipa i imo leciałeś cały czas na jakimś słabym programie. Ułożysz dobry, konkretny plan, a wyniki same pójdą w górę nie musisz robić żadnych specjalizacji.

Zadbaj dodatkowo o miskę, sen i inne czynniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Wyniki silowe w mc i sq pochodza praktycznie sprzed 2 lat bo miewam problemy z kolanami i jak one wracaja to musze odpuszczac siady na jakis czas mimo ze bardzo je lubie.

Panowie zaczynlem treningi od 54kg wagi a na lawce nie bylem w stanie wycisnac 40kg wiec prosze bez hejtu. Miche trzymam a i treningi tez nie byly tragiczne bo przez prawie rok prowadzil mnie trener mistrz Polski w kulturystyce.

A jakies porady odnosnie treningu? Jechalem dotychczas splitami 4xw tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
HBW w wersji na partię 2x w tyg, 15-10-5? Zawsze to inny bodziec i inny sposób progresji. Myślę że przy Twojej wadze i wynikach siłowych nie trzeba by na razie schodzić na jakieś wymyślne siłówki czy specjalizacje. Litości, ani GVT, ani Mi40 to nie są treningi na poprawę siły w jakimkolwiek boju, to dwa diametralnie różne programy masowe. Nie wiem, ja bym poszukał jakiegoś splita pod wycisk w STAREJ SZKOLE TRENINGU na Body-factory, ktoś myślący i dobierający progresje może się nieźle wzmocnić ćwicząc planami choćby Wodyna.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dzięki o taką poradę mi chodziło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia wersja full

Następny temat

Trening FBW zaawansowany ( OCENA )

WHEY premium