SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki suplement?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58
Witam! Ćwiczyłem już bardzo długo (ok 2 lata) i nie miałem oczekiwanych efektów więc przestałem. Mam ogromne problemy z przytyciem mimo iż pochłaniam ogromne ilości pokarmu i nie mówię tu o batonikach i fast foodach. Więc odpuściłem dietę i trenuję teraz dla kondycji skoro z wagi nici. Dostałem niedawno pracę w której trzeba sporo się siłować i zauważyłem wzrost masy mięśniowej (to o co przez dwa lata się starałem) i pomyślałem że może by to wspomóc jakimś suplem? Co koledzy polecacie? wolałbym jeden produkt bo zapominalski jestem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58
Może faktycznie za bardzo wziąłem to do siebie :) teraz jem to na co mam ochotę około 5 posiłków dziennie :) ćwiczenia znów sprawiają mi frajdę a postępy olbrzymią radość :) i widać efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Monohydrat kreatyny (mono) na pierwszy raz bedzie dobry i jest ogolnie polecany.
Jest kilka popularnych produktow, popatrz w dzial z opiniami, sa w prochu i tabsach (taniej w prochu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Ja bym nie wspomagał tego, bo bez diety i odpowiedniego treningu możesz tylko sie fetem zlać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
wypelnij bedzie latwiej wspolpracowac:
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html
+ rozklad b/w/t w diecie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58
Czytałem trochę o kreatynie :) ja miałem wcześniej dietę i brałem też suplementy :) Gainer 737, Gain Bolic, Monohydrat, Jabłczan i Massacre. Mam rok przerwy po nich. Fetem?? Proszę bardzo :D może i być :) jak ćwiczyłem to przytyłem z 53 na 60kg, teraz ważę 62kg więc do 70kg chciałbym dojść i basta :) myślałem że weszło już coś nowego może od kreatyny bo miałem zastój w lekturze:)ale dzięki za podpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
wypelnij sumiennie akiete, to bedzie pomoc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58
1 .WIEK: 21 lat
2 .WAGA: 62 kg
3 .WZROST: 175 cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 34 cm
-Klata: 98 cm
-Udo: 51
-Talia: 72,5
5 .STAZ NA SILOWNI: 2 lata solidnie (dieta+supl.) 1 rok rekreacyjnie
6 .CEL SUPLEMENTACJI: 70kg w każdej postaci
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Gain Bolic, Gainer 737, Monohydrat Kreatyny, Massacra, Jabłczan kreatyny.
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: ok 80zł mies.
9 .POZIOM BF% jeśli chodzi o tłuszcz to poniżej 15%
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): EKTOMORFIK
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: ok 75kg
-Przysiad: 70kg
-Mc:
12 . Czy masz dietę: Nie

A co sądzicie o kupnie serwatki w proszku? Oczywiście poza suplementem? Próbował ktoś może czy to skutkuje?

Zmieniony przez - Uniqatt w dniu 2010-09-21 19:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Na twoim miejscu brałbym mono, nie zaszkodzi a i kieszeni nie przetrzepie:p
Nawiazujac do twojego stwierdzenia o braku efektów to mysle że powodem tego mogłobyc przetrenowanie (za bardzo chciałeś).
Pamietam jak siła na klacie zatrzymała mi się kiedyś na ok 90 kg i tak sie meczyłem 7-9 mies bo człowiek młody i głupi to odpuścic nie chciał. Puźniej zrobiłem przerwe, zmieniłem trening i poszło nieźle w góre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
proponuje zajac sie kwestia diety, bo tutaj nic nie pomoze innego na razie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58
hmmm... co do klatki to zawsze słabo wyciskałem :) ale za to na biceps swoją wagę podnosiłem :) Dieta? nie mam do niej przekonania po tych męczarniach z ważeniem jedzenia i dopasowywaniem pór posiłków.. z resztą kto ma ten wie ;) jak są po niej efekty to ok ale jak nie było to sami wiecie :) może po prostu "nadszedł czas" żebym poszedł w wadze :) ale chce ten proces przyspieszyć :D dzięki koledzy za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'A co sądzicie o kupnie serwatki w proszku? Oczywiście poza suplementem? Próbował ktoś może czy to skutkuje?'
czy serwatka skutkuje?
ale w jaki sposób? czy dodaje masy czy co, bo nie rozumiem Ciebie

dieta to wcale nie wazenie jedzenie i dopasowywanie por posilkow, na tym poziomie to po prostu zdrowe jedzenie z podstawowymi wskazowkami zywieniowymi w odstepach 2,5-3h i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o suple. Co kupic?

Następny temat

SUPLEMENTACJA NA MASIE ZMA,AAKG,CLA,GAINER

WHEY premium