SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki suplement?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 701
WItam wszystkich.

Mam 17 lat, zacząłem swoją przygode z kulturystyką gdy miałem 15,5 roku. Ćwiczyłem od września do marca ale w marcu poważnie zlamałeme łape i zacząłem ćwiczyć od nowa we wrześniu 2003 roku. Od września ćwiczyłem do 10 lutego bo dostałem zapalenia wyrostka robaczkowego :/ Ale podczas wszystkich tych miesiecy w których ćwiczyłem zauważałem szybkie postępy w budowaniu mojej sylwetki, szybki wzrost siły i proporcjonalność. Znowu zaczynam ćwiczyć po wyrostku i zastanawiam sie nad wzięciem jakiegoś suplemenciku.Kumpel proponował mietka wziąść, ale mam opory. Mam 17 lat, 62kg wagi, w łapie 33, staż treningowy miałbym ponad 2 lata gdyby te nieszczęśliwe wypadki. Jeżeli wziąłbym to nowe hmb 135 kapsułek ono jest hyba coś za 80zł czy miałbym po nim jakieś konkretne efekty?

Oh DAMN ćwiczyć trzeba czy sobota czy niedziela.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"zastanawiam sie nad wzięciem jakiegoś suplemenciku.Kumpel proponował mietka wziąść"

taa... fajny sooplemencik

"Jeżeli wziąłbym to nowe hmb 135 kapsułek ono jest hyba coś za 80zł czy miałbym po nim jakieś konkretne efekty?"

hmb jest sooplementem, ktoory da pewne efekty jedynie u osoob niewytrenowanych/zmieniajacych bodzce treningowe; aczkolwiek nie jest to sooplement bazowy, a jedynie drogi antykatabolik; 135 kaps. to tyle co nic

dla ciebie dieta ploos jej uzoopelnienie w bialko i ww /gainer, bulk, bialko ploos carbo/ badz samo bialko
ploos zestaw witamin

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Hehe fajne mamy suplementy.
Hmb możesz sobie wziąć ale jak już Grasik napisała - nie traktuj tego jako podstawy Twojej suplementacji. Tutaj skup się na diecie oraz na substytutach żywności. Jak sam wspomniałeś miałeś szybkie i zadowalające efekty - i dalej możesz mieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmb bedzie dobrym wyjsciem w tej sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Oblicz zapotrzebowanie.. przyrównaj do tego co teraz jesz.. reszte uzupełnij białkiem/gainerem/carbo a za reszte kasy kup witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak proponuje zakupic zma i beta karoten :DPrzy dobrej diecie witaminy beda zbedna, bo wystarcza te z odzywek.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-03-16 10:36:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeglad marek sklepu sfd

Następny temat

Znowu KREATYNA..........

WHEY premium