SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz? hmm ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
Czesc! Chcialam sie doradzic kogos madrzejszego odemnie po jaki spalacz tluszczu powinnam siegnac...
Cos o sobie: Kobieta, 162cm wzrostu, waga 53kg, bf cos ok 20%, staz w treningu silowym 1rok ( teraz moj trening wyglada tak: 50min silowy, 40min cardio, 4x tyg), dieta: czysta miska na ok 1800 kcal
Moj cel: redukcja tkanki tluszczowej w okolicach bioder i ud ( za cholere nie moge pozbyc sie tluszczu w tych okolicach )
No i tu zaczyna sie moj problem, bo wydaje mi sie, ze przydalo by sie siegnac teraz juz po jakis "dopalacz". Mialam juz doswiadczenie z Olimp thermo speed extreme, mianowicie zezarlam cale opakowanie 120 kapsulek i efekty marne , niestety....

Niech mi ktos pomoze! Z gory dzieki
A nie wiem czy to wazne, ale mam hashimoto, jednak bez niedoczynnosci (hormony w normie)

Pozdrawiam Lumka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
To że efekty był marne nie zależy niestety od spalacza, który stosowałaś, ale od błedów np w diecie. Masz ją dokładnie wyliczoną z podziałem na BWT i ile na minusie masz KCAL?

edit: patrząc na Twoje foto.. jestes pewna, że jest sens tam jeszcze zrzucać? Na moje oko warto by rozbudować troche mięśnię, a potem na kolejnym etapie, z troche większą masą dociąć

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-01-20 17:19:27

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
BTW mam na 30%, 30%, 40% dieta jak najbardziej ok, bez glutenu, bez cukrow (po za owocami, ktorych tez spozywam nieduzo),tyklo nieprzetworzone pozywienie . No wlasnie widzisz, mam taka dziwna sylwetke (grucha), ze mam brzuch juz zrobiony elegancko, robilam tez mase, zbudowalam gore, a dol sie nie rusza ( otluszczone uda z cellulitem i otluszczony tylek) mam w udzie 56 cm co dosc dziwnie wyglada w stosunku do reszty... jak juz pisalam proporcje sa duzo, duzo lepsze, ale nie chcialabym tez rozbudowac gory tak, ze bede szersza w barach od mojego faceta i jak tu zyc?


ah i to zdjecie na profilu jest przed tym jak budowalam mase, chyba jakos sprzed roku.


Zmieniony przez - Lumkaa w dniu 2015-01-20 17:32:10

Zmieniony przez - Lumkaa w dniu 2015-01-20 17:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Patrząc po fotkach to IMO jest ok, nie wiem co Wy kobiety macie na tym punkcie.
Co do faceta - jego zmuś by szedł na siłownie skoro takim wyglądem jeszcze trochę brakuje, że będziesz od niego szersza.
Co do spalaczy to TSE to jeden ze spalaczy dla początkujących, więc nie można po nim oczekiwać sylwetki z bikini olympia - z resztą po żadnym spalaczu nie można, spalacz to dodatek - dieta jest najważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
Nie no z facetem to tylko taki żart mial być oczywiście ;) "trochę" mi do niego brakuje. Te foty to selfie robione telefonem, a na selfie każdy wygląda super bo utawi telefon tak, ze zmieni perspektywę z tym dołem to nie przesadzam, miałam nadzieję, że po pół roku ostrych treningów i trzymania diety coś wiecej się ruszy, ale niestety odtluszczyly mi sie tylko gorne partie ciala i to najbardziej te ,których nie chciałam odtluszczac dlatego wydaje mi się, ze w tym wypadku mogłabym włączyć jakis spalacz i zobaczyć co się będzie działo. Tylko jaki?
Czy dalej lecieć na TSE i nie oczekiwać cudów, tylko uzbroić się w cierpliwość sama nie wiem.

Zmieniony przez - Lumkaa w dniu 20.01.2015 20:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
na tse świat się nie kończy, jest na rynku mnóstwo świetnych spalaczy, hi-tech lipodrene, oxyeca black, thermocore, synedrex itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Jak chcesz to możesz sobie teraz wziąć np. Animal Cuts, na spalacze kosy za wcześnie, zwłaszcza ,że brałaś tylko TSE...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
Nie, nie czegoś bardzo mocnego tez bym nie chciała. Chciałabym tez zeby spalacz był na naturalych składnikach, bez zadnej efedryny najlepiej z nie za duza dawka kofeiny (cwicze po godzinie 20) ,ale żeby dzialalo lepiej niż tse, chodzi mi tu np o lepsza potliwość. Hm no i właśnie zastanawiałam się nad animal cuts, albo ironmaxx hellfire.

Zmieniony przez - Lumkaa w dniu 21.01.2015 10:00:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz pomyslec tez o Revex 16 Scitec'a .. ma duzo dobrych opinii :) i nie ma zadnych ryjących beret stymulantów

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Tyle, że Revex porównywalny w działaniu z TSE i też dobry na pierwszy raz. Brać coś co działa podobnie do tego co się brało wcześniej...ja w tym bym sensu nie widział i wziął coś mocniejszego IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Forum stare, ale pytanie aktualne.. Ja mam problem z tłuszczem na brzuchu no i troche w górnej części uda. 31 lat, matka 2 dzieci ( ostatnie z czerwca 2015) ważę 57kg przy wzroście 162cm. Niby nie nadwaga, ale... Jem bardzo zdrowo. Sumiennie czytam etykiety. Nie lubię cukru itd. Chciałabym spalacz tłuszczu. Myślałam o Stimex Hardcore lub Animal Cuts.. Wiem że dietę muszę dołączyć.. Tylko jeszcze muszę poczytać jaką...Aktywność to na zasadzie "jak się uda" póki co, ale zamierzam to zmienić.. Jakaś odpowiedzieć od fachowców? ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z Suplementacja

Następny temat

Białko

WHEY premium