SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki paralizator?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Siemka, ostatnio zakupiłem na bazarze jakiś tani paralizator, tak dla zabawy i mam pytanie ;) Pisze na nim moc 10 000kV, patrząc na internecie i allegro to wszędzie pisze moc 20 000W. I mam teraz takie pytanie, który jest mocniejszy ;) Nie chodzi o wartość tylko o te kV czy W.
Możecie jeszcze podesłać jakiś link do dobrej latarki z paralizatorem ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Ten z bazaru to chyba tylko na ptaki i szczury

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
wirda
Ten z bazaru to chyba tylko na ptaki i szczury


Czyli że słaby? Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi kV czy W. Dajmy na to, że mam 10 000kV lub 10 000W do wybrania, który będzie mocniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24178
Powiem tak paralizatory dotykowe są niezbyt przydatne , co innego taser , paralizatory bez zezwolenia mogą mieć do 10 miliamper , są silniejsze na zezwolenie z policji ale ich skuteczność jest też nie powalająca ze względu na miejscowe działanie .Więc jak chcesz coś do samoobrony to kup markowy gaz , albo /i taser jak masz dużo pieniędzy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Oj ktoś tu na fizyce nie uważał... Jesteś pewien że na paralizatorze pisze 10 000kV? V to wolt i jest jednostką napięcia. "k" oznacza tysiąc. Czyli mówisz że paralizator ma 10 000 000V? W gniazdku masz 230V, a te ogromne linie wysokiego napięcia mają 110kV, czyli 110 000 V. W to moc, czyli w uproszczeniu V*A(amper - jednostka prądu). Z porównania tylko mocy i napięcia nie da się ustalić, które mocniej je**ie. Łopatologicznie wszystko zależy od tego ile pójdzie amperów. Poza tym na 99,9999% mogę ci powiedzięć że ten bazarowy to chinol, którego bałbym się wziąć do ręki. Generalnie to polecam Ci kupno jakiegoś atestowanego, markowego paralizatora z dobrego i pewnego źródła, typu militaria.pl czy bron.pl, albo innych podobnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi

Następny temat

Zgrupowanie szkoleniowe studentów WSBPiI APEIRON - Zawoja 2015

WHEY premium