SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PARALIZATOR

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 154
Witam. Postanowiłem zakupić paralizator. Pałkę teleskopową już mam (esp 23" hartowana) i gaz pieprzowy żelowy to tylko do kompletu brakuje paralizatora. Zależy mi na mocy. Czytałem, że te paralizatory są nic nie warte, bo bardzo słabo działają tzn. trzeba przytrzymać około 4sekund przy ciele napastnika żeby już coś poczuł, a w tym czasie przecież napastnik może nam baaardzo dużo zrobić. Więc czy warto kupić paralizator? Zastanawiałem się nad takim http://www.antybandyta.pl/paralizator-antybandyta-esp-power-max-500-p-118.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
A co sądzicie o takim sprzęcie Phazzer enforcer - oczywiście nie mam zamiaru go kupować, bo cena powala, ale ciekaw jestem czy coś takeigo jest skuteczne. Na jakim dystansie? Co w przypadku gdy nie trafisz tym kablem czy czym to strzela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
jak już tyle kasy masz to taser sobie kup

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 154
Sorry, ale ponad 2tyś zł na pewno na to nie wydam :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
już wpierwszej sekundzie zapomni jak ma na nazwisko

Opiates for lunch, barbiturates for dinner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
do obrony wsam raz

Opiates for lunch, barbiturates for dinner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 154
Czyli ten paralizatorek jest wart swojej ceny i na pewno powali przeciwnika na ziemię :D. W sumie... pół miliona Volt już robi robotę :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1606 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24438


ten filmik wyjaśnia wszystko o paralizatorach dotykowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Czyli poracha na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 154
Ale to nie zależy od poziomu naładowania baterii? Może po prostu już na filmie baterie były rozładowane i słabą moc ten paralizator miał. Czyli poniżej 2tyś. zł nie ma co kupować paralizatora? Tak jak wspomniałem. 2tyś na pewno nie wydam, a taser nie jest mi potrzebny :). Chciałem mieć coś pod ręką w miarę taniego i dobrze sprawującego się, ale jak widać nie mam na co liczyć :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 154
Chętnie bym się wybrał na takie szkolenie, ale jak by było bliżej mnie... Jakoś mi się nie widzi żeby przez pół Polski jechać :(.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za stary na cokolwiek?

Następny temat

Rozluznienie ciala

WHEY premium