SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer do 170 zł, wybrane opcje.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
nie no te tanie to masakra sam cukier białka roślinne bleeeee podrzu c jakiś link o samoróbkach albo opisz z doświadczenia bo mnie zaciekawiłeś

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
UNS Mass Shocker, Dymatize Super Mass Gainer, ewentualnie Serious Mass od Optimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2498
Wez kup Wpc białeczko ostrowia Łowickie itp a z wegli to Polecil bym ci bardziej Vitargo to lepsze wegle i proporcje takie 1 porcja bedzie wynosic 80g czyli 55g wegli 20 g białko 5 g aminokwasy jakies polecam activlab BCAA Xtra wydajne amino. i tak wykluczysz niepotrzebne utrwalacze smaku i cukier. i spozywaj to okolo 3x dziennie jako uzupelnienie posilku! a nie zastapienie bo musisz miec dietke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Zrobiłem małe porównanie każdego z gainerów na około 100 g (+-20g)

Białko Węgle Porcje (ok.100g)
MASS XXL 20 73 ok. 48
Dymatize 16 84 ok. 48
NITRO 20 72 ok. 70
MUTATION 35 73 ok. 56
UNS 21 70 ok. 70

Cenowo najlepiej wychodzi ten NITRO, no i jest go najwięcej, tyle że jest to dla mnie anonimowa firma, a na internecie jego opinii ze świecą szukać, dlatego trochę ryzyko. Innera już nie brałem pod uwagę.

Bardzo ciekawa jest opcja New Mass Mutation ze względu na zawartość białka, coś za dużo jak za tą cene, może się ktoś wypowiedzieć co do tego gainera ?

TREC i DYMATIZE to już znane mi firmy, w Mass XXL wychodzi więcej białka niż w DYMATIZE, za to w DYMATIZE mam dodatkowo enzymy trawienne Zytrix, które mnie kuszą bardzo. Lecz oba gainery starczyły by tylko na ok. 48 porcji, chociaż to nie jest zły wynik.

Dalej nie wiem co myśleć o UNS, Nitro i Mutationie.. W UNS mam aż 70 porcji, białka jest aż 21 g no i cena dobra, prawie identycznie wychodzi NITRO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 298 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11202
Ja tą kase zainwestował bym w żarcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Napisałem wcześniej że w 100 % diety utrzymać nie będę mógł, żarcie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
z tych co wymieniles xxl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
ok dzieki, tak chyba zrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6909
A co myślicie o MASS UP z ACTIVLABu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402460
nie najlepszy , prawie same wegle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak apetytu po odzywkach... ;/

Następny temat

co na następny cykl

WHEY premium