SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka technika Karelin rozwalalby przeciwnikow w MMA??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Jak myslicie gdyby Karelin wbil sie do Pride lub UFC jaka technike obralby sobie za najskuteczniejsza?? Ja uwazam ze najbardziej prawdopodobne jest stare dobre rozbicie o mate, a'la "Rampage"

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
ja myśle ze techniką ,która nazywa sie "podstarzały, mający lata świetności za sobą olimpijczyk z dobrze ukształtowana obreczą biodrową". Jak ktoś widział jego walkę z Maedą, nawiasem mówiąc jedną z najnudniejszych jakie widziałem,to wie o czym mówie.

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Gdyby Karelin wbił się do UFC, Pride, to musiałby podszkolić stójkę i uderzenia, wtedy to G&P by miał zabojcze.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
marian powiadasz ze "musialby podszkolic stojke,uderzenia". masz racje choc wezmy na przyklad takiego royce'a gracie... ja bym go w stojce roz***al a jednak wygrywa walki bez problemu. oczywiscie bjj i zapasy w stylu wolnym to nie to samo ale liczy sie fakt ze niekoniecznie trzeba byc wymiataczem w stojce aby byc w scislej czolowce...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Dziś już trzeba

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
marian masz kogos konkretnego na mysli??

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Z czołówki w zasadzie każdej liczącej się organizacji są goście, którzy są świetni w stójce. Chyba nie odmówisz umiejętności walki w stójce Mino, Crocopowi (zwłaszcza), Fedorowi, Vanowi, Lidellowi, Coutureowi, Rizzo, Arlowskiemu? Tu by nawet Royce nie poradził...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
"jednak wygrywa walki bez problemu. oczywiscie bjj i zapasy w stylu wolnym to nie to samo" -Karelin to klasyk a nie wolniak. Co do "walki" z Maedą to była ona ustawiona(stąd nie jest notowana w statystykach) i nie może być wyznacznikiem możliwości bojowych "Saszy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
"podstarzały, mający lata świetności za sobą olimpijczyk z dobrze ukształtowana obreczą biodrową. Jak ktoś widział jego walkę z Maedą, nawiasem mówiąc jedną z najnudniejszych jakie widziałem,to wie o czym mówie." - z tego co pamiętam to walka z Maedą miała miejsce w '99 roku, a więc na rok przed igrzyskami w Sydney gdzie ten niby"podstarzały Olimpijczyk"zdobył bronz i to po bardzo pechowej walce z Gardnerem w półfinałach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Zdobył srebro po walce finałowej 1:0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
ok,fakt,zgadza sie.Ale co do tego że wiało nudą to chyba nikt nie ma wątpliwości.

To ja zabiłem Laurę Palmer...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ca sadzicie o 23 letnim???

Następny temat

jak to wykonać poprawnie????

WHEY premium