SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ca sadzicie o 23 letnim???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1853
Mam do was pytanie co sadzicie o facecie ktory ma 180 85 kilo i od pieciu lat trenuje kicka a od 3 judo. Czy ma jakies szanse w MMA jesli by gdzies wystartowal ???

pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
sznse zawsze ma....mniejsze lub wieksze
głupie pytanie, na ktore nie można udzielić odpowiedzi nie znając faceta
niech sie zgłosi do ktorychs zawodów i empirycznie zweryfikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy jak mu idzie w tym trenowaniu. dziwne pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
A ten facet to Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Ja mysle ze powinien sie teraz przeniesc do szkoły MMA jesli ma taka mozliwosc,tam troche potrenowac i jesli bedzie sie czuł na silach to wtedy gdzies wystartowac.
Ja MMA znam tylko z netu ale mysle ze z takimi warunkami i stazem jakies szanse sa ale nie powinien sie od razu rzucac na zawody tylko troche potrenowac pod tym katem, obic sie w sparringach na zasadach MMA a dopiero pozniej wybierac na zawody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znowu będą sie bili

Następny temat

Jaka technika Karelin rozwalalby przeciwnikow w MMA??

WHEY premium