SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna najlepsza - dla mnie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
who cares? :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bany moge rozdać zaraz spamerom którzy próbują sobie chyba skompensować własne braki jadąc innym.

NIE JEST TAK, ZE BEZ DIETY KREATYNA g**** DA. NIE MA TAKIEJ REGUŁY - JEST PRAWDOOWOBIEŃSTWO

uszczęsliwianie innych na siłe - jest tutaj niemile widziane. Zwracanie uwagi na priorytet żywieniowy to jedna - a nękanie wręcz innych i drązenie bez sensu tematu odzywiania - to drugie. Dopóki nie nauczycie się koledzy rozrózniać w/w pojęc, będą banował. Was - a nie autora tematu.

jkbp - jesli waga rosnie, a tluszczu nie przybywa - znaczy, ze Twoja dieta - nawet jesli nie ukladales jej w klasyczny sporo - jest dobra. Jesli jednak dieta nie pozwala CI osiagnac zamierzonego celu - tzn oczywiscie ze jest z dupy. A kreatyna da Ci wtedy raczej dorazne efekty, badz zadne. Tyle w kwestii drązonego przez kolegów tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
dziękuję faftaq za zrobienie lekkiego porządku,
tak, jem to co mam, nie mam żadnej specjalnej diety, na wadze mi przybywa co jakiś czas a tłuszczu nie przybywa, więc myślę, że się dobrze odżywiam :) po prostu pytam, jaką kreatynę by mi ludzie zaproponowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Aktualnie myślę o tym, nie znam się za dobrze, lecz myślę, że będzie odpowiednie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
W/W produkt bez sensu

wez mono

chocby: https://sklep.sfd.pl/Fitmax_Kreatyna-opis970.html

lub jakakolwiek inna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
według opisanego "sposobu użycia" starczy jedno op. na miesiąc, czy zamówić dwa? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
creafusion nie zamawiaj w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
mówię o tej, którą Ty zaproponowałeś :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm a pompa

Następny temat

HP+XP

WHEY premium