SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
Mam 17 lat , 176cm, 65.8kg od dwoch miesiecy uczeszczam na silownie... I chcialbym zaczac brac Kreatyne , lecz wciaz niewiem jaki rodzaj kreatyne powinnelem brac... ( w ostatnich miesiacach zrzucielm 14 kg)

Ester etylowy kreatyny - To nowoczesna forma kreatyny, która w odróżnieniu od monohydratu kreatyny nie zamienia się w niepożądaną kreatyninę.

Kre-Alkalyn - Zawiera opatentowaną formę kreatyny o nazwie Kre-Alkalyn. Jest ona o wiele bardziej efektywna od monohydratu. Jeden gram Kre-Alkalyn odpowiada przyjęciu około 10 gram monohydratu kreatyny.

Kreatyna + booster NO - Połączenie kreatyny z boosterem NO dramatycznie zwiększy Twoje użylenie, obciążenia treningowe, moc i wytrzymałość. Dzięki połączeniu składników następuje przyspieszenie regeneracji włókien mięśniowych, oraz absorpcja składników odżywczych. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych Twoje mięśnie będą nabite jak nigdy przedtem.

Kreatyna w tabletkach - To forma, którą dozuje się znacznie łatwiej niż proszek. Kapsułki czy tabletki, można zabrać ze sobą i spożyć w niemal każdej sytuacji. Dzięki temu zawsze możesz mieć pod ręką porcję kreatyny.

Monohydrat Kreatyny - Jest to najpopularniejszy suplement dla sportowców. Przyczynia się do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Monohydrat polecany jest osobom początkującym, które zaczynają swoją przygodę ze sportami siłowymi.

Stacki keratynowe - Są mieszaniną kilku form kreatyny i innych substancji wzmacniających dodatkowo efekt anaboliczny.

Bede bardzo zadowolony gdyby ktos mi pomogl w tym wielkim dylemacie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Kolego za wcześnie na kreatyne:) Ale jak już się zdecydujesz to na początek monohydrat...:) a propo skutków ubocznych to jest suplement i nie występują żadne skutki uboczne nawet w przesadnych dawkach:) lecz jeżeli masz skłonność do nadciśnienia lub chore nerki trzeba uważać ze stosowaniem kreatyny:) Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
2 miesiące to za krótki staż na kreatynę

skup się na solidnej zrównoważonej diecie

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
lecz ... gdybym wciaz chcial brac ta kreatyne , po tych 2 miesciach silowni ... wiazaly by sie z tym jakies skutki uboczne ?


Wiem ze niepowinnem sie "patrzec" na kumpli lub inne osoby z silowni ... znam pare osob ktore zaczely korzystac z kreatyne po 1 miesiacu ... i nic zlego im sie niestalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
monohydrat na początek. ale dla ciebie za wcześnie. weź mono jak przestaniesz mieć zadowalające efekty na sucho (z samą tylko dietą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
mono + dobra dietka wymiata

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
stać się złego nic nie stanie

najpierw wykorzystaj możliwości swojego organizmu na sucho a jeżeli będziesz
widział, że solidnie ćwiczysz, trzymasz dietę a efektów nie ma wtedy sięgnij po to zbawienne mono

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
Twoiim zdaniem po ile miesach moglbym zaczac brac kreatyne ...

Ps. Dzieki wielkie za wasza pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co moze Ci sie stac ?

nie wykorzystasz jej tak jak nalezy, diety pewnie tez nie ma

mimo to wiem ze i tak po nia siegniesz, to kup mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
nie ma reguły

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
możesz odrazu jednak bez niej napoczątku świetnie idzie i o to tu tylko chodzi

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
BartoO widze ze niewierzysz w ludzi ... i mnie nieznasz , weszlem na te forum bo wiem ze tutaj moge dostac odpowiedzi na moje pytania, i ja slucham rad ... a pojde za rada Bezelu ... Dzieki wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl od 2010 , Cel Sila, Pare pytan , konkret odpowiedzi.

Następny temat

czy to dobry i warty zestaw? Nano Vapor + Anabolic Halo

WHEY premium