SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobic gruba krate?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
ABS2 jest b.dobrym cwiczeniem, poniewaz w porownaniu do szostki weidera zaangazowane sa jeszce dolne i boczne partie brzucha.

Jaronir co ty opowiadasz Tak to jest jak sie tylko przeczyta cwiczenia na miesnie brzucha, a sie ich nie wykona. Po pierwsze mowisz ze to ci wyglada na wykonczenie 88-0 Jak bys nie zauwazyl sa tam rozne poziomy dla zaawonsowanych lub mniej zawansowanych, wiec zapewniam cie ze te cwiczenia sa bardzo ciezkie i wyrabiasz sobie przy tym mase, rzezbe i wytrzymalosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
DarkX, "spięcia z hantlem" to te "rbrzuszki" na końcu(obciążenie tu wynika samo przez się, bo mało kto zmęczy się po 12 zwykłych brzuszkach żeby został zapas 2-3 powt.)
To pierwsze ćwiczenie to na dół brzucha. Dobrze wykonane 15 razy mnie osobiście dobija.

Sap3r
Mówiąc "trening na wykończenie" nie mam na myśli treningu leciutkiego, lecz wręcz przeciwnie, trening o bardzo wysokiej intensywności.

Gratuluję, żeś taki prorok i wiesz czy wykonałem ćwiczenia z ABS czy nie

ABS zaznałem przz chwilę i owszem, jest ciężki
Niestety ćwiczyłem w ten sposób bardzo krótki czas więc nie wiem do czego by mnie dporowadził ten trening.
Miałem wątpliwości czy to rozbudowuje masę, a wątpliwości stąd, że trening jest tak rozplanowany, bardzo krótkie przerwy/brak przerw między seriami itd.
Nie mniej jednak pisałem "ale kto wie", bo tylko wrażenie mam takie, że to niezbyt na masę

edit
ps. piszesz, że wyrabiasz sobie ABSem masę, rzeźbe i wytrzymałość. Więc jeżeli komus zależy przede wszstkim albo wyłącznie na masie mięśni brzucha, to jednak klasycznie na masę może mu więcej dać imo.

Zmieniony przez - jaronir w dniu 2005-05-13 11:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
No wiesz ja tam tam ABS2 robie i jest nalepszym cwiczeniem jakie robilem dotychczas na miesnie brzucha Dla jednego bedzie lepsze 6 weidera, a dla drugiegi cos innego. JA ROBIE ABS2 i mam naprawde rewlacyjne efekty wiec polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 795 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23673
sap to zabrzmialo jakbys sprzedawal jakies abgymniki w tv markecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7065
ja polecam ABSII jest naprawde dobry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


co to w ogóle jest za jazda "trening brzuha klasycznie jak na masę"??? bzdura jakich mało. Brzuch trzeba śmigac, żeby mięśnie się uwypukliły, ale przecież trenowanie w klasycznym systemie masowym, tak jak na klatkę czy barki sprawi, że bruch stanie się wypukły bardziej niż klatka piersiowa, a tego chyba nikt nie chce! rada, jaką mogę dac osobiście brzmi:
- trzy razy w tygodniu brzuch
- 2 cwiczenia po 4 serie, liczba powtórzeń do zmęczenia, minutowe przerwy między seriami
- zgodnie z zasadami ABS II - zaczynamy od cwiczenia na dolne partie (generalnie są to wszelkie warianty unoszenia nóg - leżenie, w zwisie, itp)
- starac się wykonywac powtórzenia dynamicznie, zgodnie z zasadą intuicyjnego treningu i wyczuwania napięcia mięśni i - co według mnie bardzo ważne - tak, aby po maksymalnym spięciu brzucha nastąpiło na chwlę rozluźnienie.
To, co napisałem powyżej to moje zasady cwiczenia na brzuch, wypracowane na podstawie doświadczenia i przeczytanych tu i ówdzie artykułów i publikacji. Efekty są, jak się wydaje, naprawdę nienajgorsze. Oczywiście do wszytskeigo dochodzi solidna dieta oraz aeroby w półroczu letnim (zacząłem mniej więcej od kwietnia-maja). Efekty można obcenic na fotce - pstrykana co prawda przed rozpoczęciem aerobów i przed obcięciem węgli, ale chyba i tak co nieco reprezentuje :)

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
"ABS2 jest b.dobrym cwiczeniem, poniewaz w porownaniu do szostki weidera zaangazowane sa jeszce dolne i boczne partie brzucha. "

heh w A6W tez są... zaangazowane

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
Mam pytanko.. idą wakacje.. czy jak przez jakieś dwa miechy będę nasuwał seryjki brzuszków(załóżmy po 100) w warunkach domowych to czy za 2 miesiące będę miał jakiś efekt ? Jak bardzo będzie widoczny ?
Nie mam czasu ani ochoty na robienie tego stopniowo.. jak na razie rekordzik to 150, potem mi się nie chcialo.. co o tym sądzicie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie ma sensu robić tylu brzuszków.
a jak jesteś w stanie zrobić 150, to niestety, ale znaczy to, że nie umiesz ich robić poprawnie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
Mój tato jest pułkownikiem w wojsku i siedział obok mnie i liczył.. więc 'raczej' robiłem je poprawnie.. a nie jestem już małym dzieckiem które się oszukuje że podniesienie głowy to brzuszek :D
Dlaczego to nie ma sensu ?
Nie będzie to dobre ćw. ?

Zmieniony przez - Psychus w dniu 2008-04-10 15:08:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie klaty

Następny temat

Oceńcie mój plan na masę

WHEY premium