SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wymodelować sam brzuch? (zdjecia)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3468
zdrowa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No widzisz slaba ta twoja dieta wegetarianiska, oczywiscie mozna na niej zyc, ale wlasnie mowie, ze za pare lat... Masz dopiero 19 lat dziwne by bylo, gdybys juz miala niedobory.
Miesa jesc nie trzeba, nawet na weganskiej diecie od biedy da sie zyc ale trzeba dostarczac sobie aminokwasow pochodzenia roslinnego w odpowiedniej formie i urozmaiconych produktow.

Sojowe produkty nie powinny stanowic podstawy aminokwasow w diecie, sa zbyt kontrowersyjne, traktowac je nalezy jedynie jako uzupelnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
A czy chociażby rośliny strączkowe, nasiona, orzechy nie są żródłem cennych aminokwasów? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha, ale nie wszystkich na raz, dlatego zwracam uwage, ze bardzo wazne w wegetarianizmie jest bilansowanie posilkow. To jest blad ktory robi wiekszosc wegetarian, plus znaczna ilosc weglowodanow w diecie, ktore w pozniejszym wieku przy zmniejszonej przemianie materii pieknie odkldaja sie w postaci tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie przesadzajcie z tym wegetarianizmem, sam byłem vege przez kilka lat. Ale dla pewności (i wygody, nie ukrywam) najlepiej dołożyć ryby. No i trzeba się bardzo starać z dietą - nie wystarczy wsuwać makaronu z sosem pomidorowym.

Pozdro.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
To, ze przesadzałam z węglowodanami, to fakt. Nawet bardzo. Ale na szczęście w koncu sobie to uświadomiłam i zmieniłam to i owo. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
ja tez mam czasami problem z weglami, bo lubie slodycze i to bardzo. z pomoca przyszly odzywki bialkowe, ktore smakuja wybornie oraz spelniaja role suplementacji nawet najlepszych diet. Powaga, łatwo pozwalają zapomniec o prawdziwych shake'ach. a nawet i batony proteinowe są, wiec wszystko przed Tobą :)

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
O batonikach już czytałam, nawet mam zamiar przygotowac :)
A co do odżywek, jeszcze za mało o nich wiem, zeby na cokolwiek się decydowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pringleska, jezeli nie cwiczysz silowo na powaznie, nie musisz zadnych odzywek brac Normalnie prowadzony usportowiony tryb zycia nie wymaga specjalnych zabiegow dietetycznych.
Masz swietna figure i ciesz sie, nie przygladaj szczegółom, bo idealy to tylko na zdjeciach po photoshopie sa .
Dodatkowa ilosc tluszczu odkldadajaca sie u kobiet jest uwarunkowana dla naszej plci i potrzebna do prawidlowego funkcjonowania. Gdzies ten tluszczyk byc musi, a ty go nie masz za duzo , absolutnie A jak sie zaczyna za mocno poprawiac to w koncu laduje sie gorzej niz na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Hm. A jak to jest z alkoholem? Od piwa brzuszek rośnie, ale wino, whisky?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup pulsometru

Następny temat

Mleko czy woda

WHEY premium