SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wspomóc?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Witajcie Forumowicze. Mam dwa pytania. A więc jestem teraz w trakcie redukcji w 2 tygodnie schudłem już 5kg. Z 104 na 99. Jadę dalej chodzę na siłownie trzymam dietę i ogólnie wszystko ok. Tak sobie pomyslałem że może warto by było wziąć jakieś witaminy, albo może jakiś spalacz? Nie wiem czy warto więc pytam. Co mogę pobrać?
Drugie pytanie. Chciałbym co drugi dzień robić jakieś ćwiczenia na brzuch tylko nie wiem jakie. W sumie mógłbym robić nawet A6W - ale czy warto przy tłuszczu na brzuchu?? Jakie ćwiczenia możecie polecić?
Pozdrawiam Serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
wrzuć to na www.potreningu.pl/kalkulatory/kalorie aczkolwiek zdecydowanie za mało kcal będzie, po 18 ? kolejny mit, normalny posiłek na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Żadnymi ćwiczeniami na brzuch nie spalisz tłuszczyku, który się na nim osadza;)Ćwiczenia na brzuch tylko go wzmocnią, ale żeby mięscie brzucha wyszły na wierzch to najpierw trzeba usunąć tłuszczyk. Osobiście polecam siłownia+aeroby 3 razy w tygodniu(bieganie,pływanie) i oczywiście dobra dieta, bo bez tego to za daleko nie zajdziesz.Pozdro;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
A6W jest nie dobry bo sie plecy od niego niszcza. Rob jakies aeroby sobie. Witaminy ok jesli Twoja dieta tego potrzebuje i ewentualnie Omega 3. Spalacz jeszcze nie. Spalacz to pozniej jakby zastoj byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :
Waga :
Wzrost
:
Staż treningowy:
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Maćko
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 16
Waga : 99
Wzrost : 178
Staż treningowy: 1 msc
Obwód pasa 108
Obwód klaty: 100
Obwód uda: 59cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Siłownia 3x w tyg
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Uczulenia na pyłki,pleśn, pierze.
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Nic
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: nic
Wrażliwość na stymulanty: Jestem uczulonyna nie które antybiotyki :D
Możliwosci finansowe: 50-100
Cel/problem/opis:
Redukcja. Jestem na Diecie i chodze na siłownie, chciałbym tylko się spytac czy warto jakieś witaminki czy spalacz, czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
każdy jest na jakiejś diecie, pytanie czy jest ona dobra?
Witaminy owszem, spalacz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
rozpisz tę dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omega-3 warto.
Witaminy to witaminy...
A spalacz - na koncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak koledzy wyzej napisali. Spalacz jest wisienka na torcie. Rozpisz nam swoje odzywianie a zobaczymy czy juz czas by go dlozyc. Byc moze wystarczy cos zmienic w jadlospisie i efekty pojda dalej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Mój jadłospis, zależy od dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Ademsa
Mój jadłospis, zależy od dnia.

Przykładowy dzień
1. Śniadanie 7:30 Płatki owsiane (Lub Placuszki owsiane) Lub jakas jajeczniczka Lub Omlet z białek jaj.
2. 10:45 w szkole Serek wiejski i Ciemna bułeczka (grahamka np)
3. 13:50 - Pierś z kurczaka z Ryżem/makaronem brązowym/kaszą i do tego jakieś warzywko - Czasem rzadko jak nie zdąże rano przygotować jedzenia to na tym miejscu jest banan, ale rzadko - Przed Treningowy
4. 17-18 - Znowu pierś ten sam zestaw - po Treningowy
5. Po 18 staram się nie jeść ale czasem wypije np Zblenderowanego pomarańcza z wodą, i odrobiną miodu.

PS: Oczywiście nie jem zawsze samego kurczaka znaczy się tylko. Czasem zamieniam to na tuńczyka z grilla,pieca ale tuńczyk rzadko bo też jest sam w sobie tłusty, wiadomo ma dobre tłuszcze ale też nie codziennie go jeść. Czasem jak mam smaka to poledwica wieprzowa, smażona bez oliwki nawet.

Zmieniony przez - Ademsa w dniu 2013-05-04 14:03:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium