SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urosnąć, od roku nic nie urosłem (15 lat)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
zacznijmy od tego że można edytowac posty ,służy do tego żółta kartecza u góry twojej wypowiedzi.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1506
Słuchaj stary, albo jak kto woli młody... masz dopiero 15 lat, jeszcze jest czas zeby urosnac. Mezczyzni rosną do 21 roku zycia, i nie zdziw sie jak bedziesz miał ponad 190 jak bedziesz miał 19/20 lat. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
spokojnie, jak masz urosnać to urosniesz. Ja w tym wieku miałem 170max a teraz w wieku 23lat 186cm wzrostu. Zależy od gena, mam kolege co stary jego ma z 170max a syn też w wieku ok 23 lat jest niższy o ok 5 cm. Ja dla przykładu przerosłem tate o ok 10 cm. Ale mama mówiła że wzrost mam po dziadku a podobny jestem do ojca. Spoko.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
przykładowo np ja też pdoobny do ojca niż do dziadka, niższy jestem o 2cm i nie rosne od jakiegoś czasu, mniejszy (drobniejszy wyraźnie) kto wie czy i kiedy cos pujdzie? powiem ci mając 15/16 lat nie rosłem od półtora roku nie martwiąc się tym wtedy w ogóle, i w 1 klasie LO 6-7cm w jakieś 6-7miechów. Do pana co 23 lata ma i 186 itd. kiedy ostatnio podskoczyleś?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
jaka mam gwarancje ze to cos pomoze, i jakie beda rezultaty ile cm?
Gwarancji nie ma, bo jeśli zarosły zakończenia kości długich, to nic nie pomoże.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
Sam sobie moge sprawdzic te nasady kosci dlugich? Np poprzez dotyk?
A i jeżeli pojawia mi się już mocniejszy zarost (czarny) tzn w malych ilosciach ale cos jest, to znaczy ze juz nic nie urosne? :/

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2008-12-02 14:37:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2209
hehe rozbrajasz mnie... wychodzi ci zarost i masz już nieurosnąc.... moze przez ten zarost będziesz miał zacięzką głowe i dlatego nieurośniesz... nieośmieszaj sie bo robisz tutaj forum bravo girl
chłopie ja jak miałem 15 lat to miałem z 170... teraz mam 17 i już mam 179... to niezalezy od ciebie ile urośniesz tylko od natury... ty sie ciesz ze tyle juz masz a nie histeryzujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
Tak kur... kazdy juz swojego ojca dawno przerosl a ja stoje i stoje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2209
no i co że przerusł? to jest powód do dumy? bądź soba niepatrz na innych i olewaj co inni mówią... przejmujesz sie jak mała dziewczyna której zabrano lalke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
rozumiem po części kolege, sam już w gimnazjum miałem wielu kolegów, którzy przerośli ojców, teraz jest podobnie bo w LO prawie każdy wyższy od starszego ,również nie przerosłem go jak narazie nie kupujc tych specyfików, sport i zdrowe jedzenie oraz spanie będą lepiej oddziaływac jeśli zastosujesz je przez rok i więcej;-0

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje fotki = prosze o rade !

Następny temat

REDUKCJA - czego brakuje?

WHEY premium