SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juz nic nie wiem...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
Witam.Jestem tu nowa ale czesto odwiedzam forum i szukam odpowiedzi na moje pytania niestety od tego wszystkiego tzn.od udzielanych odpowiedzi nie potrafie odpowiedziec sobie czy moja dieta,to co robie pozwoli mi uzyskac upragniony efekt.

Otoz mam jakies 173cm wzrostu i 62kg wagi, moj cel to pozbycie sie nagromadzonego tluszczu i uwidocznienie troche miesni.Moja dieta wyglada mniej wiecej tak:
sniadania to zazwyczaj twarog + owoc najczesciej banan lub jajka na twrdo/jajecznica lub platki owsiane.
obiad zastepuje koktajlem bialkowym
na kolacje najczesciej jem jogurt naturalny lub koktajl.
Miedzy "posilkami" jakis owoc lub migdaly czy pestki dyni.Zrezygnowalam calkowicie ze slodyczy i potraw smazonych. 4 razy w tygodniu cwicze 15min na silowni robiac tzw.hity?pozniej areoby.Najgorsze jest to ze kiedy na poczatku na obiad jadlam rybe lub piersi z kurczaka + warzywa moja waga rosla.Diete stosuje od jakis 4tygodni i wychodzi na to ze zrzucam jakis 1kg na tydzien czyli niby wszystko w normie ale wkurza mnie to ze aby kg lecialy w dol nie moge jesc niczego innego....Rowniez wiem ze kiedy przybywa miesni waga automatycznie staje sie wieksza itd.Ocencie mi ta moja "niby diete" i poradzcie cos bo jestem juz cala glupia.Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
" Otoz mam jakies 173cm wzrostu i 62kg wagi, moj cel to pozbycie sie nagromadzonego tluszczu i uwidocznienie troche miesni."

Ciężko uwydatnić mięśnie, których nie ma. Kobieto weź się w garść i nie odchudzaj już się. Przecież z najfajniejszych partii ciała kobiety nic nie zostanie ... Dieta już na pierwszy rzut oka ma za mało białka, zdrowych tłuszczy. Tylko nie wiem czy można tą partyzantkę nazwać dietą...

" sama napisalas ze waga rosnie jak rosna miesnie,ale lepiej miesnie niz tluszcz czyz nie? kup sobie l carnityne albo w ekstremalnym przypadku efedryne "

Chcesz ją zabić ?


Zmieniony przez - konar128 w dniu 2008-11-03 07:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
Wporzadku konar dziekuje za odpowiedz.Wlasnie ze mimo wszystko mam tluszcz na udach,biodrach a tego nie chce..L karnityne tez juz biore W takim razie wyglada na to ze musze wziasc sobie do serca dzial o odzywianiu i wprowadzic to w zycie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawy

Następny temat

Czy dietę w dni nietreningowe...

WHEY premium