SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

:[ :[ :[ JUZ NIC NIE WIEM - HELP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
Sluchajcie naczytalem sie w***** postow , ale nadal nie wiem co kupic do lepszych efektow krety.Czy jak wypije 30g glukozy ( 0.5g/kmc ) to dawki krety 5g odrazu po treningu , jakies ~5-10min uzueplenie rowniez poziom glikogenu + wafle ryzowe jakies 50g , bedzie ok ?

Chce byc duzy :d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
bedzie ok
po treningu 40-50g glukzoy/dextrozy/carbo

pozniej posiłek potreningowy z odpowiednimi proporcjami białka i węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
Waze 60 wiec 30g bedzie ok ? I czy rano tez brac ?

Chce byc duzy :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
30-35g po treningu
~25 rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
Aha ok :) I teraz tak , bede bral ta glukoze przez jakis tydzien , moge potem kupic carbo ? carbo pomoga w transporcie i uzupelnia poziom glikogenu z tego co wiem ? Taki posilek bedzie ok ?

15:00 Przed TRENING
Ryz brazowy (100g)
Twarog (100g)
Oliwa z oliwek (10ml)
BTW:/27/14/80

18:00 PO
Spaghheti (100g)
Puszka tunczyka
BTW:/35/5/76

I czy moge jeszcze z ta dawka glukozy 35g zjesc kilka wafli ?

Zmieniony przez - magix1234 w dniu 2006-02-06 10:18:28

Chce byc duzy :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Dobrym transporterem Kreatyny jest Dextro, ewentualnie do tego możesz dobrać Taurynę, działanie kreatyny potęguje również ryboza(ale niestety jest dosyć droga). Jeżeli chcesz by Kreatyna lepiej rozprowadziła po organiźmie wystrzegaj się tłuszczu (który skutecznie spowalnia i osłabia działanie krea)

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
carbo tak jak pisali koledzy wyzej.
warto zainwestować w komplet transporterów i kontrolerów pracy insuliny - 2g tauryny + 100mg r-ala jednorazowo do porcji kreatyny

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Dobrym trensporterem jest Dextro Juice ktoy zawiera i dextrozę i taurynę

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
Mam jeszcze kilka pytan :) WLasnie kupilem glukoze 80g - 3zl Dokupie jeszcze na jakis tydzien , a potem kupic dextro juice czy carbo ? Co bedzie lepszym transporterem ? I czym moge zastapic piers z kurczaka po treningu , bo dzis bedzie duzy wysilek ( klata+bic )Odrazu po treningu jakies 5min wezme 4g jablczanu + 30g glukozy , i moge zjesc 50g wafli ryzowych zeby uzupelnic poziom glikogenu ? pozdr all

Chce byc duzy :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
możesz

80g - 3zl - carbo wyjdzie zatem znacznie taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
A jak skonczy mi sie glukoza czy brac 3 lyzki stolowe miodu do krety ? A potem kupie carbo , bo slyszalem ze jest lepsze niz dextro juice

Chce byc duzy :d

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na mase???

Następny temat

głupi problem z kreatyną

WHEY premium