SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urosnąć, od roku nic nie urosłem (15 lat)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
https://www.sfd.pl/Jak_rosnąć_szybciej_i_więcej_by_mjoza_version_1.0-t213714.html

ja robie to, w mniejszych ilosciach niz podane i chyba cos skutkuje, polecam tak czy inaczej. jutro sie zmierze o powiedzmy 8 rano i zobacze czy od ostatniego mierzenia sie cos zmienilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 804
Normalne ze sie rosnie tylko do 15-16 lat pozniej jzu malo kto rosnie nie przejmoj sie mogles byc wiekszym kurduplem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Rośnie się do 20-21, tylko, że potem to już jest minimalny wzrost, ale jednak jest.
Nie przejmuj się, nie jesteś niski.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
no cóż znam przypadki, kiedy rośli nie więcej jak 16 a nawet 15 a znam i takie co rosły po 19-20roku życia kilka cm mój znajomy miał 190 jak miał 19-20lat i wyskoczył na 194...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10748
Nie martw sie znam mniejszych

Zmieniony przez - pstroki w dniu 2008-11-29 10:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
Nie pocieszajcie mnie, tylko konkrety! Piszcie ew. o jakis tabletkach, slyszalem ze arginina i lizyna zwieksza wzrost w gore, to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
gowno prawda, w ty msęk, że nie ma konkretów, jakby były nikt by nie zakładał już takich tematów. Chcesz to próbuj, myśle ,że jakby cos stosował w okresie roku to może sie dopiero wyopwiedzeic czy jest skuteczne, marne szanse

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przed snem na pusty żołądek
https://sklep.sfd.pl/Ultimate_Nutrition_AOL-opis434.html 

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
Jogger jaka mam gwarancje ze to cos pomoze, i jakie beda rezultaty ile cm? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
A i jako ze nie mozna edytowac postow, to sa jakies skutki uboczne tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje fotki = prosze o rade !

Następny temat

REDUKCJA - czego brakuje?

WHEY premium