SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sobie radzicie z wysyfieniem podczas bombki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Panowie jak w temacie.

Przypuszczam, że nie jestem w tej kwestii wyjątkiem - podczas cyklu wysyfia mi plecy i barki i szczerze powiedziawszy - zaczyna mnie to wkvrviać

jakieś sprawdzone rozwiązania problemu? maści? jakieś tablety? a może kosmetyczka?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
a mi k....a! po Tribulusie wy....ją, włosy rzędną, a na epi /2x90 cap/ mam problem jak autor tematu, tylko wiecej na paszczy. Chyba jakiś wrażliwy na dht jestem :(

Zmieniony przez - m_a_l_y_08 w dniu 2009-10-12 21:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
duze dawki cynku moga zalagodzic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
kosmetyczka tez sie przyda...
na inne problemy na bombie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
don moim zdaniem kosmetyczka się nie przyda najwyżej ci powie żebys odstawił koks. Jak w temacie obok napisałem jak masz skłonności do syfów to po cyklu wychodzą nie ma bata própowałem wielu rzeczy solarium 2 razy dziennie kąpiel i***** ,poszłem do dermatologa i zapytał się czy coś biorę powiedziałem że jak chce zrobic kuracje na tradzik to musze odstawic koks to ja myśle pocałuj się w dupę syfy znikają na cyklu i na długim offie a tak to musisz sie przemęczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
kwas pantotenowy 5-6g dziennie

plus do tego biotyna 500mg i dobry kompleks witamin z grupy b dla uzupelnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyna nadzieja w TAD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
150 mg cynku i solara mi to sie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
nie mam takich problemów
jedynie podczas odbloku,ale to korzystam z solarium i wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
właśnie zaplanowałem i wdrożyłem solarę od niedzieli, bo już wyglądam jak syn młynarza w dodatku mi odyebało i zapuszczam brodę, robię się na taliba, więc te syfy już w ogóle robią ze mnie wyjątkowe zjawisko Dobrze, że tylko na barkach, bo jakby na pysk się wlało to chyba bym się załamał

cynku dopiermandolę także. Dzięki chłopacy za wypowiedzi. Oczywiście sogi wbijam, ale nie wszędzie wchodzą.

Jakoś ostatnio słyszałem w radio chyba reklamę jakichś tabletek, które niby mają pomagać, nie kojarzy ktoś nazwy?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Ja teraz po ostatniej bombce wysyfiło mi tez tylko plecy i barki i powiem ci szczeże że nawet mi soalra nie pomaga znaczy się przysłąnia na jakiś czas ale nie na długo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w pierwszej sesji.

Następny temat

Epi E-stane Epistane Epithin-E ginekomastia odblok

WHEY premium