SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybki powrot do bombki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie po skonczonym odbloku korci mnie zeby cos przybic (to jest gorsze od piwa) masa ucieka przy obecnych upalach nie da sie po prostu cwiczyc jesc ... wiec pytanko. czy jest sen wskakiwac na bombe ??

jestem po cyklu antek prop tren odblok trwal 6 tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
odblok trwał 6 tygodni ??

co ty se jaja robisz ??

weź rozpisz normalnie z dawkami, tygodniami jak ten cykl wyglądał + PCT

poza tym robienie odbloku i zaraz kolejna bomba to najgłupsza opcja... na cholere był ci ten odblok... trza było mostek zapodać z 4-6 tygodni, troche odpocząć i potem wjechać na next bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze mostek by tu pasowal naqjbardziej ale zrobilem jak zrobilem


chodzi mi tylko czy towar szarpnie


Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2010-07-17 18:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
no jeśli tylko o to ci chodzi, pomijając zdrowie no to towar pjerdolnie na pewno...

nie tak dobrze jak po przerwie ale zrobi temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez chcialem po odbloku odrazu cykl zaczac ale sam pomysl co w takie upaly osiagniesz na cyklu? mysle ze lepiej dac receptorom odpoczynek i ruszyc na jesien a teraz sie pomeczyc na mono jakas przedtreningowka i najwyzej metka 10mg ed chociaz nie stosowalem jeszcze takiego rozwiazania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ze co zdrowie? hehe na emeryture nie licze . zyj szybko umieraj mlodo heh

a tak na powaznie . to co za roznica czy bym mostek ******* nal czy dalej z cyklem jaechal jak i tak bylbym wciaz on ?? hmm ??

pytka kiedys tez pytalem o mete 10mg naczczo jako antykatabolik ale sensownej odpowiedzi nie uzuskalem

Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2010-07-17 18:41:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podejscie ze zdrowiem podobne jak i u mnie hehe szalu nie zrobimy

a co do metki to czytalem ze to niby jest dobre wyjscie

a tak PS. jakbys mogl rozpisac swoje dawki i jakie efekty odczucia i najwazniejsze spadki po antku? bo troche mnie ciekawi ten srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
tam koles nizej opisuje ze 10mg czy 5mg mety tez blokuje. Pozatym cykl za mocny no ale zyje sie raz.

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
podobno winstrol nie blokuje a jesli nawet to bardzo lekkim stopniu

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antka widze jedynie w dlugich cyklach typowo masowych ja pocisnalem troche inaczej tren + prop i dietka nisko ww co sie stalo ?? po prostu woda zeszla w mgnieniu oka heh z pasa tez sporo ale jak dla mnie nie bylo tu kogos kto by doradzil sensownie dlatego czlowiek uczy sie na bledach i nie stety modry polak po szkodzie nie powiem bo prop i tren robil robote po antku popuchlem strasznie ale gryzly sie ty te srodki jak dla mnie . moglem dac npp i suste bylo by wtedy naprawde grubo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukeduke ale ryje bebechy podonie do mety i antka wiec jak srodek na podtrzymanie chyba nie jest to dobre rozwiaznaie jesli ci o to chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enanthate + Methanex 10

Następny temat

CLomid a Alkohol!

WHEY premium