SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybki powrot do bombki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
u mnie to wyglada tak

lece lece most 100mg prolo co 5-7d lub omka 1 szot co 10 dni i dalej lece

testosteron to podstawa wiec jest non stop tyle ze estry zmieniam co kilka tygodni + dodaje jakies inne srodki no i w czasie cyklu HCG w małych dawkach kiedy to sprawa indywidualna ogólnie lepeij wejsc na cos na rok niz te 8tyg ale to dla kogoś kto ma wiedze na pewno nie dla amatorów bioracych 200mg prolo tygodniowo

teraz na jakis cyklich chce wejsc taki koło roku ostatni był do bani i dawno

Zmieniony przez - K1pl w dniu 2010-07-17 19:35:45

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak z progresem w rocznym cyklu ? jakies zwiekszanie dawek? czy zamiana estrow wystarcza ci do dalszego progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
co do progresu trudno mi powiedziec bo nigdy nie robiłem tak zeby przez rok chciec rosnac miej wiecej połowa robienie wielkiem masy połowa poprawa jej

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k1pl moglbys przykladowy taki roczny cykl jaki ukladalbys? z glownym celem duza masa a pozniej poprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
moze i bym mógł ale w jakim celu zeby małolaci mieli rozpiske

po pierwsze dawki nie sa małe po 2 w gre wchodzi insa a watpie ze jestes na to gotowy

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj jaki ty madry i doswiadczony ciekawe czemu tylko nie swoje zdj i arty wstawiales )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
nie było mnie tu z rok na sfd byłem po za granicami polski brat działał

ja na dniach ruszam z czyms to opisze tu moze w jakims poscie zeby cos zweryfikowac z ekspertami ale sam nie wiem miałem dziś problemy z pewnym towarem w aptece a bez kompletu nie rusze

opisywac mniej wiecej jak wygladał ten roczny cykl nie bede bo nie pamietam a takich zeczy nie pisze sie mniej wiecej i bez przemyslenia prawda

a co do zdjecia to było jakiegos kulturysty ja z kulturystyka nie mam nic wspólnego

Zmieniony przez - K1pl w dniu 2010-07-17 20:56:47

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
byczek ****a mam ten sam problem jestem obecnie na hcg po około 7 miesięcznej bombce i miałem brać niedługo cloma i zrobić dłuższą przerwę ale stwierdziłem że nie dam rady bez towaru więc hcg będzie jako mostek i za parę dni odpalam cykl ciężko bexz tego ***anego soku wytrzymać

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
dodaj do HCG 100mg prolo na około 1,5miecha i daj maksa

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Do mostu nie zaszkodzi clomid i ATD ,poza tym hcg i prolo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enanthate + Methanex 10

Następny temat

CLomid a Alkohol!

forma lato