SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sobie radzicie z wysyfieniem podczas bombki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
cynk, zineryt i solara - combo

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Z solarium bym nie przesadzał. Mogą zostać potem plamy na skórze w miejscach wysyfienia. Jak już ktoś się podpieka to o kremie pamiętać ( ja podkradam żonce soleo )...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
cynk,complex vitB(głównie vitB6),dobry środek do mycia twarzy najlepiej jakis clerasil w pilingu(dobrze oczyszcza)i częste mycie po siłce-wiadomo standard panowie ,możesz spróbować toniku wysuszającego,maść cynkowa jest oki,tormentiol jak pamietam pomaga na noc,solara pomaga ale pozniej gorzej wysyfia chociaz to kosobista kwestia tak jak i dawki.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
na japie to syfów nie ma, tylko te barki ... staje się to odrobinkę wkvrwiające. korzystam z Waszych rad, dziękówa za pomoc.

Tak gdzie wchodzą to są sogi.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
przypomnial mi sie jeszcze jeden sposob

tam gdzie cie wysyfia nakladaj w trakcie kapieli, na pare minut, nizoral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
dzięki dzięki Kaziu

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
cynk, wit b6, a jesli o solare chodzi to błedne koło według mnie bo parę dni po solarium syfy wracaja ze zdwojona siłą, ale zrobisz jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
u mnie się sprawdził prosty i tani sposób, a miałem k.u.rewsko wysyfione barki tak jak w Twoim przypadku... mało co pomagało, przeczytałem że pomocny może być peeling tych obszarów gdzie są syfy i pomogło, stosuje to może ze 2 tygodnie, raz na kilka dni, do tego lekko solar i znów mam barki jak pupcia niemowlaczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
jak dokładnie robisz ten peeling - jakie kosmetyki, ile razy dziennie itp?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwykly piling do ciala specjalna gabka i jedziesz. mi tez to pomoglo troche.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w pierwszej sesji.

Następny temat

Epi E-stane Epistane Epithin-E ginekomastia odblok

WHEY premium