SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się bronić przed kobietami???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Ze wszystkim co miała pod bluzką...? Biust też jej urwało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cavior, ty fetyszysto...


A na poważnie to weźmy nie spamujmy w topicu, bo Queblo się postarał a tu burdel robimy, no i wpadnij do spamu bo ekipa się musi zebrac jakaś. Reprezentacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8541
Ktoś kiedyś chyba na sfd napisał o biciu kobiet:
Że kobiety nigdy nie uderzy ale k.u.r.w.e tak.

I cos w tym jest. A co do tego, ze babki nic nie moga zrobic facetom to przypominam, ze maja takie cos jak pazurki, dzieki ktorym moga ladne blizny zafundowac na reszte zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Cavior myślałem że tylko ja taki jestem nie, chodziło mi wyłącznie o garderobę... A ja też kiedyś dostałem strzała i nawet miałem limo po kobiecie ale to daaawno i nie pamiętam o co poszło już. Ale potem miałem depresje bo jak to wygląda - jeden z wiekszych cwaniaków na osiedlu a ma pół twarzy sine bo go uderzyła koleżanka z klasy

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Panowie mam pare pytan
1 Który z was mógłby bez zachomowan udzezyc kobiete(ja miałbym z tym problem chyba ze naprawde wyprowadził by mnie z równowagi)
2 Który z was niebronił by kobiety przed atakiem

Jak byłem w gimnazum to 2 panieki sie prały sie w koncu zrobiło sie 2 vs 1 jedna z tych 2 sciągła buta(płaska podeszwa)i za***ała tej samotnej jak upadła to ja skopały ale wstała otrzepała sie i zapytała sie czy jeszcze któras chce wyskoczyc- to się nazywa ostra laska

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ad. 1 Jestem za całkowitym równouprawnieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
Uderzyć, raczej bym nie uderzył, ale jakieś mocniejsze przytulenie, czemu nie. Oczywiście szczytowanie w parterze ;]


Raz mi panna rozcięła łuk brwiowy, siedziałem sobie na drzewie, a ta rzuciła do mnie butelką z wodą, abym się napił, zapomniała mnie tylko o tym poinformować.. ehh.. miałem wtedy może z 8 lat ;)

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Po pierwsze starać się nie doprowadzić do takiej sytuacji. Często tak się dzieje (nie zawsze), ze kobieta bije faceta, który był dla niej przez długi czas miły i na wszystko pozwalał (nie mówię tu żeby być tyranem i lać swoją dziewczynę ile wlezie). Brak stanowczości, podejmowania męskich decyzji doprowadza kobiety do szewskiej pasji.
Jeśli natomiast jakaś kobieta znajoma czy nie znajoma, ni z tąd, ni z owąd biegnie z pięściami, czy tam pazurami; to zero szczypania się przylutować i tyle.

Zdrowie nie jest wszystkim, ale wszystko bez zdrowia jest niczym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Hmm ciekawy temat , ja sądzę iz trzeba z grubsza podchodzić do zagadnienia w sposób uwzględniający elementy psychologi społecznej. Nie miałem wielu przypałów w rodzaju że Laska chciała tipsami doprowadzić do sytuacji ochromienia moich członków (oczywiście o kończyny chwytne się rozchodzi ) natomiast spotykałem się częściej z chamstwem i plugastwem słownym - na to najlepsza jest cięta i inteligentna riposta Pozatym jeśli chodzi o te niemiłe sytuacje to raz zdarzyło się że wykręciłem umiejętnie rękę i przytuliłem mocniej do siebie obcą niewiastę zbytnio manifestujacą swoją niezależność ruchową. I myślę że to najlepszy sposób.Przy bardziej ekstremalnych Paniach jeśli chodzi o żywotność ruchową można pozwolić sobie na więcej . A tematy w stylu przemoc w związku pozostawiam specjalistom medycznym. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
"Ad. 1 Jestem za całkowitym równouprawnieniem"

A co jak kozactwo bedzie skakac do fajnych, delikatnych i poukladanych lasek?? Najpierw w pape, a pozniej gwalt. Mysle ze zagalopowales sie bo kobieta jednak to nie to samo co mezczyzna.

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LL czy Bjj w Warszawie

Następny temat

Zakup Rekawic MASTERS

WHEY premium