SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się bronić przed kobietami???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
zucil sie na mnie ,chwycil za szyje i dostalam chyba z 3liscie od niego w twarz ze mialam limo pod okiem. W pokoju byly oprucz mnie 2 laski i 3 kolesi nikt nie zareagowal.

Co za p***y. To się wydarzyło zanim się odcięłaś od tych śmieci czy niedawno?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
Nie dawno. Z tym ze ta dziewczyna byla kiedys normalna. tzn lubiala zawsze wypic itp ,roznych miala kumpli i takich co lubili sobie cos wziasc ale normalnych w stosunku do lasek ,ale nie posadzalam ja o taka glupote by mogla byc z takim typem jak ten leb. Tamci nic nie zrobili prawdopodobnie bo sie bali no i to byl przeciez ich ziomek i byl wiekszy ,krepej budowy a tamci pozostali to byli leszcze. Opowiedzialam to swojemu facetowi to stwierdzil ze sama sobie jestem winna bo moglam ten wieczor spedzic z nim a nie z takim towarzystwem ,jabym jeszcze wiedziala... nikogo oprucz tej kumpeli z tamtad nie znalam. Tak poza tym z moich kumpli zaden nigdy mnie nie uderzyl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LL czy Bjj w Warszawie

Następny temat

Zakup Rekawic MASTERS

WHEY premium