SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
Witam mam 12 lat !! no i mam dosyć duże osiągnięcia w Piłce nożnej bylem 6 razy na kadrze polski ! dobra mniejsza z tym :Więc tak byłem chudy ale jak w karzdym sporcie bywają kontuzje ;/ mialem cos z plecami !! no i się zaniedbałęm :(
w 2,5 miesiąca przytylem 6 kg ;/ waze obecnie 46,4 kg i mam 160cm wzrostu ;) chodzi mi o jakoms dietke i cwiczenia !!! ale !!! kompletnie opisaną dietke !! brzuszków !!! ok 80pąpek !!
i duzo grzbietoW Nigdy nie próbowalem chudnąc bo niemialem powodow teraz mam !! ;/ prosze o szybką odpowiedz

KSG

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
z jakimkolwiek innym obciążeniem, które zapewni równy środek ciężkości.

do prostowania nóg na prasie musiałbyś mieć atlas, bądź ławke z prasą.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dziecko wystarczy ze bedziesz cwiczyl na WF, biegaj z kolegami, zapisz sie moze na basen

jak narazie nic wiecej nie pozostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2677
Biegaj,biegaj i jeszcze raz biegaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
biegam codziennie ok 6 km ... !! z naszego miasteczka do pobliskiej wioski jest 5,7km więc !! potem wracam w marszu !!! ok 300 m !!! chodze jeszcze na treningi zadko jem słodycze !!! potem w domu robie ok 300 brzuszków i cos nie moge schudnąc. a potrzebne jest mi to !! bo w biegu na 60 metrow mialem 7,5 a tera mam 8,4 ;/ dajcie jakoms dietke i cwiczenia !!

KSG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
a chcem schudnąc jeszcze poniewarz moj brzu gdy siedzie niezbyt ładnie wygląda !!!

KSG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
jezeli chcesz byc traktowany powaznie to pisz poprawnie.
do rzeczy -

robiąc brzuszki nie zrzucisz ale może zarysujesz lekko mięśnie brzucha, gdy zrzucisz zbędne kilogramy. dobrze ze biegasz -wkrótce zauważysz efekty jeżeli nie bedziesz jadł żadnych syfów typu chipsy i nie pił coli.
narazie bądź wytrwały w tym co robisz i nie załamuj sie.. kontroluj wage.. możesz także sprawdzać czas na 6km i stopniowo starać sie go poprawić, zwiększaj tempo biegu i poczytaj o treningach interwałowych jak HIIT albo TABAKA. pozdro

Zmieniony przez - bronkz w dniu 2010-01-10 22:33:29

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
Proponuje poczytać podwieszane tematy w tym dziale. Na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania Pozdr. Nigdy nie jest za wczesnie by zaczac treningi xD

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
dobra dziękuje !!! a chisow nie jem od 3 lat ;) jem duzo warzyw i białka ...

KSG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
dobra 2 pytanie !!! znacie jakies cwiczenia ktore wzamcniają siłee udeżenie piłki ;) ale nie brzuszki !! ;d i 3 jakies cwiczenia na szybkosc biegu ale jakies domowe np pomki lub coś ;)

KSG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
uderzenie piłki w zasadzie zależy od techniki.. najsilniejsze jest uderzenie ze szpica ale to sie stosuje bardziej na hali. z prostego podbicia na boisku.
jak wycwiczysz te uderzenia technicznie do perfekcji to bedzie pier*olniecie :)

na uderzenie piłki przysiady i prostowanie nóg na prasie, przynamniej tak mi sie wydaje ;) mięśnie brzucha też są ważne. ale ogólnie nie da sie sprecyzować które partie. uderzenie poprostu trzeba mieć. jak nie masz techniki to i tak nie kopniesz piłki mocno chocbys miał siłe Carlosa ;)

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
no raczej technike mam ;d !! tylko pytałem sie o cwiczenia ;) o wzmocnienie tych mięsni ;d cwicze piłke nożna od 7lat ;) oco chodzi z tym prostowanie nóg na prasie??


O i dziekuje ;d juz waze 46,3;P zawsze jakis postęp ;)

KSG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceniajcie i popraiwajcie moj plan;)

Następny temat

Avasso/Dziennik/IWracam do gry!

WHEY premium