SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkować BCAA podczas takiego treningu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Zackson
Mam takie pytanie odnośnie dawkowania. Od dziś zaczynam używać bcaa xtra a mój plan treningowy na dziś wygląda tak, że ok 16.00 będą ćwiczenia siłowe (pompki zwykłe, wąskie, szerokie, dipy na krzesłach, brzuszki proste i skośne) a potem o 19.00 mam około 1,5h trening w piłkę. Kiedy najlepiej suplementować? Przed siłowymi? Po siłowych a przed piłką? Proszę o pomoc dla początkującego w kontekście suplementacji. Pozdrawiam!



Zdążysz zjesć posiłek przed tymi treningami? Troche lipny rozkład godzinowy, bo ani nie jeden po drugim ani większy odstęp żeby zjeść i odpocząć.

BCAA daj przed piłką

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 240
Dziękuję bardzo za radę. Jest opcja posiłku przed piłką jak najbardziej. Start siłowych o 16:00 około 17.00 już jest po wszystkim więc jak najbardziej da radę. W takim przypadku kiedy najlepiej zasuplementować? Aha... I co prawda to nie ten temat ale skorzystam z chwili uwagi :) Jestem ogólnie na redukcji wagi od lutego. Trening piłkarski konczy się 0 20.30 (czasem trochę pózniej) W domu mogę być najwcześniej o 20.45/21.00. Jeść tak późno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
daj BCAA przed piłka.

Jesz tak jak masz rozpisaną diete, żeby spełnić swój bilans wiec nie patrz tak na te godzine, tym bardziej że posiłek po treningowy musi być

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 240
Dzięki jeszcze raz. Gdyby nie to forum to chyba kalectwa bym się nabawił z moją wiedzą na te tematy. :) Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Na silce bcaa pije w trakcie treningu , przy bieganiu przed i bialko po zeby sie miesnie nie spalaly:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
bcaa starczy tylko prze aerobami zanim one się wchłoną to juz mozesz aeroby skończyć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
chciałbym zapytać odnośnie odp anubisa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale co odnoscnie mej wypowiedzi ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
mianowicie chodzi mi o to zdanie.
8g przed i 8 g po ale nie prochu tylko bcaa, w actiivlabie jak pamiętam na 10g prochu masz 5g bcaa i 5g glutaminy czyli sypnij 20g na butelkę wody i popiaj na treningu

nie potrafie cytować w tych ramkach sfdowskich

wiec nie sypac wg instrukcji producenta 8 g na wage 80 kg tylko minimum mam rozumieć jeszcze raz tyle? gglutaminy tam jest 3,5 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak jest liczymy zcyste bcaa bez dodatków, czli jak ktoś warzy 80kg musi dać 16g prochu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w dobraniu suplementów

Następny temat

Dawkowanie BCAA w takim treningu

WHEY premium