SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w dobraniu suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
1. WIEK: 30
2. WAGA; 66.4kg WZROST;163cm
3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia):
23/02 - 71.8kg
07/03 - 70.4kg (-1.4kg od ostatniego ważenia)
14/03 - 68.7kg (-1.7kg od ostatniego ważenia)
21/03 - 68.0kg (-0.7kg od ostatniego ważenia)
28/03 - 68.0kg (-0.0kg od ostatniego ważenia)
11/04- 66.4kg (-1.6kg od ostatniego ważenia)
25/04- się okaże jutro
Łącznie -5.4Kg
Do kiedy? Aż nie zacznę normalnie wyglądać. Wtedy możliwe że przerzucę się na masę.

4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki):

5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Taki w którym będę się dobrze czuł fizycznie i psychicznie. Nie gonię za liczbami
6. ZARYS DIETY I TRENINGU:
TRENING:
Pn-Śr-Pt -----> aeroby. Rower stacjonarny na siłowni. Minimum i zazwyczaj 90 minut na sesje. Oczywiście kontroluje umiarkowane tętno wdł wzoru Vitazki (mam pulsometr)
DIETA:
Jem normalnie. Liczę kalorie tak aby nie przekraczać limitu. To taki ogólny zarys "diety" - ale raczej jest to po prostu zmiana nawyków żywieniowych + siłownia
Nie smażę na oleju, nie używam masła, odrzuciłem pełnotłusty nabiał, ograniczyłem słodycze ale nie zrezygnowałem całkowicie. Od czasu do czasu coś tam wrzucę ale w małych ilościach oraz jeżeli pozwala mi na to mój bilans kaloryczny w danym dniu. To samo dotyczy nabiału. Nadal mam go w diecie tylko "średnio tłusty". Omijam z daleka tzw. 0% bo to napychają CARBAMI. Staram się nauczyć że wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach.
Do przygotowywania mięs używam grilla elektrycznego. Z mięs jem głownie piersi oraz ryby. Czasami wołowinę i bardzo ale to bardzo rzadko wieprzowinę. Do obiadów dorzucam też węglowodany w postaci gotowanych warzyw (odrzuciłem ziemniaki). Do smażenia na grilu używam też oliwy z oliwek ale w sprayu (dla kontroli kalorii)
Używam dla smaku i zdrowia oraz żeby się nie przyklejało hehe. Do tego dużo wody (min 2 litry dziennie)

7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Brak problemów
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Nie pije więc nie wiem
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: BCAA (skończyło się) Dorian Black Bombs (skończyło się) Zestaw Witamin Centrum (nadal biorę) ZMA (nadal mam)
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: Witaminy Centrum
11. STAZ TRENINGOWY: 2 miesiące
12. BUDŻET: 300zł
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

Prosiłbym o zbudowanie zestawu redukcyjnego.
Spalacz + Bcaa + Inhibitor lub coś z johimbiną
Z dobraniem BCAA nie będę miał problemu

Dodam że Dorian jest troszkę za mocny dla mnie
Dziękuję!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie za wcześno na spalacze, widac ze siedzi jeszcze sporo tłuszczu, później możesz się pobawić spalaczami, gdy będziesz blisko 10% bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Jw jak chcesz przyspieszyc redu. Poprawic efekty to kolejnym etapem jest jednak dopracowanie odzywiania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Nie da sie ukryc zadne suple spalacze itd nie równają sie z dobrze dopracowaną dieta i treningiem ;] mozna jest zdrowo smaczne i do t ego redukowac.
trzeba poprostu wszystko rozplanowac z głowa
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Ok. Idę za radą plemienia. Zacząłem prace na Low Carb tutaj: https://www.sfd.pl/Pierwsza_cześć_LOW_CARB_do_oceny-t1073639.html#

TEN POST MOŻNA USUNĄĆ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Picie alkoholu po suplach.

Następny temat

Jak dawkować BCAA podczas takiego treningu?

WHEY premium