SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC W DOBRANIU ODZYWEK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Witam wszystkich
Przez wakacje mialem przerwe. Od jutra zaczynam ćwiczyć i chce tak za 2 miesiace zaczac brac odzywki i neiwiem jakie mam okolo 300zł
brałem juz kiedys kreatynke(mono) białko i dieta
POMOZECIE ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
no ****a
https://www.sfd.pl/WITAM_-_REGULAMIN_DZIAŁU-t439863.html

cały czytaj bo będę sprawdzał

swoją drogą jak można tego nie widzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Narazie bym sie tym nie martwił... poćwiczysz to wtedy sie pomysli.
A jeśli już tak bardzo teraz Ci na tym zależy to oczywiście diete ułóż a do tego białko czy gainer jak bd braki no i zwykłe mono na początek starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
No tak narazie chcialem tylko kupic diete mam ułozona to moze wypisze mi ktos co moge kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
standardowo mozesz jakeis witaminki, minerały, zma, omege-3/lecytyne, białko i gainer jak masz braki, mono jak najbardziej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
nie napisałes co jest Twoim cele pewnei masa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
masa miesniowa nie chodzi mi o to zeby prztytyc nie wiadomo ile chodzi mi bardziej o przyrosty to co wypisze mi ktos...? przypominam ze dietke mam i trening ze specjalista :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
mono 5g rano i 5 g po treningu, witaminy z minerałami (olimp multiple sport moga być) do sniadania lub obiadu, omege 3,( z olimpu chyba najtaniej 2x po jednej do posiłków), zma (OLIMP Chela MZB Sport Formula 60 kaps. np, lub apteczne magnez plus cynk)przed snem, ewentualnie mozesz se przed treningiem dorzucic aakg, tauryne, kofeine, guarane,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
JEZU nie rozumiesz ze chce zeby ktos mi wypisal te suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
a ty nie rozumiesz że ci tego nie zrobią??
dawaj ankietę działu
to się może pomyśli



E: zaraz zaraz
przecież on ci wypisał już
nie ogarniasz czy co...

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-10-11 16:00:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
no tak on wypisal Dzieki ale moze ktos da cos lepszego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A może po odżywkach pora na badanie, testy aminokwasów dostępnych na rynku?

Następny temat

! cykl poczatkujacy

WHEY premium