SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac pomocy :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Witam mam prośbę zeby ktos mi pomogl i powiedzial jak dawkowac te suplementy :

BCAA - Activlab
Carbo - po treningu?
Bialko
- w celu uzupelnienia diety z rana pomiedzy pierwszym a drugim posilkiem?
Jablczan Kreatyny
Monohydrat
Beta Alanina

I jeszcze mam pytanie mianowicie jaki srodek byscie polecili na stawy itd? Bola mnie nadgarski i moze jakis sumplement by w tym pomogl z gory dzieki ;)

Nazw pelnych odzywek nie podawalem bo to chyba zbedne ;)

Wiek 21 lat staz 7-8miesiecy waga 75kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wszystko znajdziesz juz w dziale, zaproponuj swoje dawkowanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
BCAA Przed i po treningu/ Carbo po treningu / Białko po treningu, wg braków w diecie, może być pomiędzy pierwszym a drugim posiłkiem/Mono rano, Jabłczan po treningu/Beta alanina przed śniadaniem, przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
BCAA - Przed i po treningu ( moze jeszcze z rana? ) pracuje fizycznie
CARBO - Po treningu
BIAŁKO- Pomiedzy pierwszym a drugim posilkiem
MONO - rano
JABLCZAN - po treningu
BA - Przed sniadaniem i po treningu

No tak jak napisał Shrom, bedzie gitarka? :)

I jeszcze raz sie przypomne , cos pomoze na te nadgarstki? :) Bola mnie przez moja prace.


I jeszcze jedno, moze zaproponowalibyscie do tego zestawu cos typowo na wzrost sily? Czy sama kreatynka wystarczy ? :)

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2013-02-26 19:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
bcaa daj przed i na treningu
a po wypij sobie bialko + carbo

na nadgarstki mozesz sprobować animal flexa np
cos typowego na siłe z supli to wlasnie kreta

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-02-26 20:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Czyli dac bialko miedzy pierwszym i trzecim posilkiem + po treningu? Czy darowac sobie ta pierwsza dawke i zjesc jakis malowartosciowy posilek i wypic tylko po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Białko przyjmujemy jeżeli mamy jakieś braki w diecie, jeżeli nie możesz dostarczyć dziennego zapotrzebowania białka z pożywienia to ładuj kiedy chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
ile białka Ci brakuje w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
To jeszcze mam takie pytanie , wybralem jakie dokladnie odzywki bede spozywal i bardzo bym prosil o ocene :)

BCAA AVTIVLAB XTRA
OLIMB CARBONOX
BIALKO ULTIMATE PROTEIN - lub - SFD Mass Activator
SFD TRIMAL
Vitalmax - Creatin Monohydrate
SFD - SFD PURE BETA ALANINE

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2013-02-26 20:45:32

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2013-02-26 20:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
bcaa bym tylko dał inne bo te maja tylko 50% bcaa
w zamian np. Bcaa Powder z Hi teca

carbo , białko o ile brakuje b/w diecie,
reszta ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko osad na dnie

Następny temat

kreatyna mleko

WHEY premium