SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko osad na dnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 792
Witam chciał bym się was zapytać o białko Wpc iso 80 ostrovit które zakupiłem zaczynam dopiero stosować białko od 3 dni ale dziś zauważyłem że po wypiciu pozostał osad który był twardy i trzabyło pare razy machnąć szejkerem aby się "Odlepił" dodam iż mieszałem przez ok 3 min i odstało z 12 minut Ponieważ piana była ogromna i czekałem aż zejdzie. Czy jest to normalne w odżywkach Białkowych ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
normalne w przypadku tej polki bialek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Dokładnie , mają słabą rozpuszczalność. Nie wiem czy to pomoże , ale ja nalewam do szejkera trochę wody by zakryć dno , potem wsypuje odżywkę (czy to białko, gainer nie istotne) i dolewam resztę wody - wtedy nigdy mi nic się nie przylepia i wszystko elegancko sie rozpuszcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 792
Okej dzięki wam za odpowiedź ale mam jeszcze jedno pytanie czy przez to przylepianie białko które wypijam nie traci na Wartości odżywczej ? Bo to że czuje jak bym pił wode z piaskiem to podobno normale w tym Białku ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie traci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA pyt

Następny temat

Jak brac pomocy :)

WHEY premium