SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Papierosy niszczą masę. Krótka moja historia.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Zależy od osoby. Znam takich, co prowadzą wyjątkowo niezdrowy tryb życia, a postępy robią spore a znam takich, co mają dietę, wcinają suple, a postępów jak nie było tak nie ma. Każdy ma inne predyspozycje i jeden może sobie na wiele pozwolić, a innemu dwa piwa w weekend niweczą wszystko. Na początku przygody z siłownią moim zdaniem głupotą jest wyrzekanie się wszystkich używek, posiadanie super diety itd. bo po co, skoro nawet przy niezdrowym trybie życia się robi postępy? Nawet zawodowcy sobie od czasu do czasu pozwalają na używki.

Autor tematu zapewne nie zwiększył kaloryczności, a po przytyciu 8 kg i wznowieniu palenia(podobno jeden papieros odbiera ponad 20 kalorii) ze 300 kcal jak nic powinien był dodać.
Swoją drogą to sporym błędem jest, że od samego początku za kreatynę się łapiesz, no ale teraz jest taka moda, że młodzi czesto zaczynają od czegoś mocniejszego niż kreatyna.

Zmieniony przez - barnabas26 w dniu 2010-03-12 22:53:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 481
szukaj problemu w innym miejscu dieta/trening/regeneracja

pale, i narazie nie rzucam

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
j\w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
"Ćwiczę bez przerwy już 2 miesiąc. Przez ten czas wspomagam się odżywkami tj: Gainery, kreatyna, dekstroza, białko, witaminy itp. "- no to rzeczywiscie hardcore z ciebie

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ale z was słabe pały skoro palicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2718
ziomlogos na pewno rzuciłeś w 1 wieczór :) takie bajki to mozesz opowiadać ale nie mi :) ja pale od 5 głupich lat i jakoś nie moge bez papierosa 1 dzięń wytrzymać. wiec nie p.. że w Twoim przypadku paląc tak długo rzuciłeś w 1 wieczór :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
xMariusz19

jestes pipa jak nie potarfisz

dopoki nie bedziesz chcial nie rzucisz a jak juz zechcesz to odrazu

nie ma pyerdolenia z plastrami itp i wierzyc nie musisz

wszystko zaczyna sie w glowie

mozna to porownac do ostatniego powt ostatniej serii siadow - chwila zalamania w glowie i juz nie wstaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
moim zdaniem problem lezy gdzies indziej niz paleie fak moze sie przyczynic owszem ale nie mysl ze jak ważysz te 66 kg to co tydzien bedziesz tył nie ma tak a spadek jaki ten spadek zauważyłeś 2-3 kg ??

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
ziomlogos ma racje, jak się chce rzucić to sie rzuca i finał.
co do autora to jesli juz w 2 miesiacu jechales na tych suplach to
polecam rzucić fajki i odwiedzić dział odzywianie, pozniej trening i jechac z masą

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1374
Fajki rzucą się z dnia na dzień.. wszystko jest w głowie ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja i nie tylko moja uboga siłownia :D

Następny temat

Okablowanie

WHEY premium