SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Papierosy niszczą masę. Krótka moja historia.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
palenie tytoniu powoduje blokowanie hemoglobiny przekształcajac ją w karboksyhemoglobine (moglem pomylic nazwe, jak tak to niech ktos mnie poprawie). nie jest ona w stanie transportowac tlenu, cozatym idzie nasze miesnie moga byc niedotlenione. papierosy wplywaja rowniez na metabolizm i nie bede mowil o reszcie szkodliwych skutkow. wymienilem te dwa zeby powiedziec Ci tylko autorze ze ameryki nie odkryles, nie od dzis wiadomo ze palac papierosy popstepy beda duzo mniejsze niz jak bys nie palil.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
paliłem 5 lat i rzuciłem jednego wieczora


skończ z tym pier-doleniem, ciężko jest odstawić szlugi po pół roku palenia a co dopiero po 5 latach, nie opowiadaj takich głupot " z życia wzietych" bo ktoś może sobie pomyśleć, że jest jakiś inny bo nie może rzucić
nikotyna uzależnia jak każdy inny środek, po takim odstawieniu szlugów jak ty nam mówisz, po 5 latach palenia, dostałbyś pier-dolca fizyczno-umysłowego i na tym by ci się to skończyło

bajki w odsatwianie z dnia na dzień to jedna wielka bzdura



co do tematu, sęk w tym jest, że papierosy obniżają wrażliwość na bodźce (min głód) temu spadki z wagi, nieraz jak już jestem tak nieziemsko głodny a nie mogę nic zjeść to wolę szluga zapalić niż chodzić z syczącym brzuchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
widac same cioty do okola -.-

ty z pyerdolcem fizyczno umyslowym cale zycie i jakos zyjesz

to dopiero fenomen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
ziom ->

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
zreszta po chooj sie al odzywasz jak pewnie nigdy nie miales fajki w pysku ?

mama by poczula i bys tylko wpyerdol zgarnal

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-03-15 21:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1807
ziemologos sory ale jak czytam ten post od początku to od razu widać jaki prymityw z Ciebie. Obrażasz wszystkich od ciot a sam pewnie ciota jesteś cwaniakujesz,ze rzuciłeś palenie z jeden wieczór a pewnie ch*ja prawda a nawet jeśli to kogo to obchodzi sory ale wku*wiają mnie takie "cwaniaki" jak Ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4197
Ziom, na moje masz racje.
Jak się chce można wszystko, możecie mówić ze się nie da, ale wystarczy chcieć a nie robić to na siłę i to jest ta "magiczna" różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2166
Mi w marcu strzelilo 4 lata z papieroskami i poki co nie wyobrazam sobie zeby to odstawic tak oo, chociaz jak mnie ostatnio trener zobaczyl z papierosem jak szedlem na trening to od razu mi sie odechcialo palic:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
adams2305

jak ktos nie potrafi zrobic takiej prostej rzeczy jak rzucenie palenia i na dodatek wymadrzanie sie jaka to nie jest z niego ofiara bo albo dostaje pyerdolca albo nie moze wytrzymac to sory ale jest ciota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Co w tym dziwnego że rzucił palenie po 5 latach? Przeciez nikotyna nie uzaleznia fizycznie zeby odczuwal jakies skutki typu głód czy cuś Tylko ze ziomlogos szacunek dla CIebie ze rzuciles palenie ale szkoda ze jestes prostakiem obrazajac ludzi o slabej silnej woli ktorzy widocznie nie maja tyle samozaparcia. To ze Tobie sie udalo nie upowaznie cie do obrazania innym co sie nie udalo bo kiedys ktos ci obije morde i twoje kozaczenie sie skonczy

Sory za mocne slownictwo ale sie zdenerwowalem

Zmieniony przez - ConanKutno w dniu 2010-03-16 15:11:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja i nie tylko moja uboga siłownia :D

Następny temat

Okablowanie

WHEY premium