SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką przedtreningówkę polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
Mam to samo pytanie. Jaka jest najlepsza przed treningówka bo sporo tego jest.
Co myślicie o:
Nutrex - HEMO RAGE Black ultra concentrate?
1MR

Lepsze od Jac3ed??? Jac3ed jest sporo tańszy 100zł za 45porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
lepsze od jacka.
bedzie git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
hemo uc-bardzo mocny
1mr-jw,kosa
imo te juz najmocniejsze przedtreningowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
stare 1.m.r owszem, te nowe bez geranium juz nie to samo...
Naprawde mocny jest Kronic Pump, Primal Rampage i Noxipro, to juz naprawde kosy i to ostre.
Szukaj tematów testowych od X-pomp , który daje użytkownikom forum do testowania nowe przedtreningówki z zagranicy, poczytaj pomysl i mozesz sie do niego odezwać bo ma dobry stuff.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
Z czystym sumieniem mogę polecić Driven Sports Craze. Najlepsza przedtreningówka jaką do tej pory brałem, a przyjąłem już wiele łącznie ze starym Mesomorphem. Craze to nowy wymiar, polecam lekturę zagranicznych recenzji. Środek daje niebywałe skupienie, bez stymulacji fizycznej. Ledwo zaczynasz trening i nawet nie wiesz kiedy zleciało te 1,5h. Mentalne olśnienie utrzymuje się przez dobrych kilka godzin. Zjazd miałem tylko przy pierwszym razie, teraz już jest ok. Myśle, że nadaje się zarówno na trening jak i po to żeby dodać kopa kiedy musimy stanąć na wyżynie swoich możliwości, czy to w pracy, czy na uczelni. Najlepszym porównaniem będzie nawiązanie do filmu Limitless. Craze to chyba najbardziej zblizony środek do tytułowego NZT :) - w tak realtywnie niskiej cenie. Jedna porcja wystarczy żeby wykrzesać z siebie 300% normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czytalem ze ostre zjazdy sa, osobiscie nie zaryzykuje. To juz pod narkotyk podchodzi a nie suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
W zasadzie większość osób pisze "No crash", a ja też tylko za pierwszym razem uświadczyłem zjazd i to dlatego ze zapiłem go kranówą ;/ na żołądku było strasznie cięzko. Narkotyk to mocne słowo. Na bodybuilding.com jest 4 najlepiej sprzedającym się środkiem przedtreningowym. Dla ludzi, przeżartych już przez 1,3 do najlepsza alternatywa. Więcej was namawiał nie będę :D No chyba, że Panowie ( albo Panie ) z Driven Sports wyślą mi jeszcze kilka opakowań za free. Zobaczymy jak będzie z tolerancja za kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
aa bo tam nie ma 1,3...kurde to jakis inny shit musi ryc banie ale jak bez geranium to i ja bym skubnal, tylko drogie strasznie jak na taka mala puszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
Mała, ale w opakowaniu jest 45 porcji. Stosuje od tygodnia i jak narazie jedna miarka ( porcja ) jest idealna. Za tydzień wejde dopiero na 1,5 porcji i wtedy zdam relacje , jesli nie zapomne :) Czytałem że podwójna porcja składała najwiekszych kozaków :P Wszystsko zależy jak szybko organizm wyrobi tolerancje na to. Niby tylko 5,6 grama ale moc konkretna, a na bodybulding raczej nie sprzedaja szemranych supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
Kurcze sporo tego wyszło. Mam pytanie z ciekawości dlaczego w sklepie SFD taki słaby wybór tych przedtreningówek?

A z tych co są w sklepie to co byście poradzili? Czytałem opinie z testów i trudno się zdecydować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko - przed czy po treningu

Następny temat

Aminokwasy przed bieganiem?

WHEY premium