SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką igłą w udo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
nie mam 100 w udzie , do nikogo nie piję.
0,5 w udo i lanie oleju to chyba jakaś pomyłka.
Igła ma być na tyle długa ,żeby towar wszedł głęboko.

Nie unoś się kolego :) nie chciałem Cię urazić , po prostu odpowiedziałem. W udo jak nie masz dużo tłuszczu to IMO 0,6 najmarniej. Jak więcej tłuszczu to grubsza i dłuższa igła.

Tyle :) pozdro


btw - przy trzxech cm w udo - chodziło o 3cm soku w pompce do wtłoczenia w udo za pomocą igły 0,5...nie o obwód uda

Zmieniony przez - ttiiggrree w dniu 2011-06-05 20:49:39

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Wal 0,7x40 i zapewniam cie ze nic nie poczujesz :)
Mogę porównać do ukucia komara.
A jak dasz sok pod skórę to bd porównywalne z uderzeniem młotka w mięsień.

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
ja biłem 08x40 i nie bolało nic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
0,8x40 najlepsz, próbowałem 0,7x35 i lipa bylo noga puchla masakralnie

są w pl igly 0,7x40??

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
SLYSZALEM ze mozna olej troche podgrzac to lapie idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Mam udo 66cm i spokojnie biję igłą 0,5x2,5. Wtłaczam bardzo gęsty olej Phenoma 3 cm co trzeci dzień i spokojnie daje rade. A wbijając czuję kiedy przechodzę z tłuszczu w mięsień i jak wychodzę z igłą też to czuję. Także spokojnie jeżeli nie ma za dużo fatu na udzie to można taką bić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
pejkiZks - niektórych nie można...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
pejki ja podgrzewam olej w dloni do temperatury ciala, lepiej wchodzi i na drógi dzien udo tak nie rypie, szczegulnie po ty towarze co mam teraz bo strasznie urywa uda a tu jeszcze kilka miechów stukania zostalo

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
Ja mam towar sciroxx zobaczymy jak to bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Marcin, nie chce mi sie za kazdym razem do kuchni latac do kosza wywalac to rzucam do pudla, pozniej wywale wszystko na raz po cyklu - po co biegac do kosza tyle razy jak mozna raz a porzadnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOLDENON

Następny temat

3 cykl.

WHEY premium