SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka a bezpłodność

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
ale to juz troche od tematu odbieglismy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
heh, wszyscy piszą o cholesterorze (ch*j wie jak to sie odmienia), ale nikt nic nie napisał o tej bezpłodności :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
tylko jak widzisz bezplodnosc (a raczej chodzi o problemy z potencja, bo przewaznie w tym kontekscie jest pisane o jajach) wiąze sie z cholesterolem
chodzi o zapychanie naczyń krwionośnych poprzez lipidy ldl, przez co ukrwienie czlonka nie jest w pelni mozliwe lub czasem jego brak...
naczynia w penisie sa budowa bardzo zblizone do wiencowych sercowych, stad wplyw jaj na brak plodnosci.

na marginesie dodam, ze juz czytalem ze 3 badania odnosnie problemoz z erekcja i w wielu przypadkach odnosza sie do starszych panow ktorzy sa na skraju chroby serca.
czyli problemy w lozku moga sygnalizowac by zbadan uklad krazenia





PS jaja zapolodnione (mozna kupic na fermach) ponoc sa bardzo dobrym inhibitorem miostatyny, (miostatyna blokuje rozwoj muskulatury, inhibitor-bloker)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-04-06 13:39:37

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
dzieki TomQ, łap soga, rozwiałeś moje wątpliwości, czyli białek-można jeść do syta, z żółtkami też jest spoko, ale nie przesadzajmy. Pewnie sam kiedyś do tego dojde na rozszerzonej biologi, coraz bardziej wydaje mi się być przydatna w życiu (tak na marginesie hehe). Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
tylko jak widzisz bezplodnosc (a raczej chodzi o problemy z potencja, bo przewaznie w tym kontekscie jest pisane o jajach) wiąze sie z cholesterolem
chodzi o zapychanie naczyń krwionośnych poprzez lipidy ldl, przez co ukrwienie czlonka nie jest w pelni mozliwe lub czasem jego brak...
naczynia w penisie sa budowa bardzo zblizone do wiencowych sercowych, stad wplyw jaj na brak plodnosci.

na marginesie dodam, ze juz czytalem ze 3 badania odnosnie problemoz z erekcja i w wielu przypadkach odnosza sie do starszych panow ktorzy sa na skraju chroby serca.
czyli problemy w lozku moga sygnalizowac by zbadan uklad krazenia





PS jaja zapolodnione (mozna kupic na fermach) ponoc sa bardzo dobrym inhibitorem miostatyny, (miostatyna blokuje rozwoj muskulatury, inhibitor-bloker)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-04-06 13:39:37



Mój k**** jest wyjątkowo zdrowy bo cholesterol i trójglicerydy mam dosyć niskie a jajek naprawdę jem dużo. W ostatnim tygodniu naliczyłem 43 dokładnie

Nie ma co się obawiać autorze, pała będzie stała jak trzeba. Jedz jajka śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
hehe, mam 17 lat, pewnie jeszcze z 5 lat bede miał szczyty mojej potencji , nie jem aż tylu jajek, jak kulturyści, w moim organizmie wszystko "stoi" we właściwych miejscach tylko chodziło mi o rozwianie wątpliwości i ciekawości czy to moze odpić się kiedyś w wieku średnim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20252
Jeśli już to raczej korzystnie aniżeli negatywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś tam jajka uważa się za afrodyzjak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie

Następny temat

Dieta na masę 184cm 80 wagi

WHEY premium