SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka codziennie ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Otóż chodzi o to że codziennie jem 3 jajka rano,a dowiedziałem się od pewnej osoby ze nie powinno sie jesc codziennie i max 2 a nie 3.
Prawda?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Gubie się już;D K_D odpowiedz mi na moje pytanie w temacie 'Pytania Didka'
Chodzi ogólnie o siłę,ale w dużym stopniu o armwrestling :p Jakie ćwiczenia,co,jak,gdzie? Bo z tego co doczytalem to wszystko na przedramienia + ściskacz - tyle wiem (+ podciaganie sie na drazku 8 palcy)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 394
Spokojnie możesz jeść te jajka nic ci się nie stanie. ten mit został już obalony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Sorki ze tak to stwierdze ale oczekuje osoby bardziej znanej tutaj :P ale dzieki za odpowiedz ;)
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Możesz jeść np. Wuchata czy Wodyn jedzą po kilkanaście jaj w tygodniu i są w świetnej formie lepszej niż niejeden dwudziestolatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
j/w tylko po jakimś czasie może ci się przejeść ale nie wiem czy jestem znaną osobą na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
K_D raczej znaną ale wiem że twoje rady są dobre =]
Dzięki panowie ! Teoria obalona !

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Tu wprowadź tekst linku...
ładnie wytłumaczone

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
https://www.sfd.pl/Czy_moge_codziennie_szamać_jajka__-t227424.html 

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma problemu, kiedyś różne mity tworzyli sami ludzie, jeden do drugiego mowil i tak się to wzięło. A myślisz, że dawniej to co oni jedli na wsiach?
Śmiało jedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Jesteś młody tak że tego typu produkty Ci nie zaszkodzą tylko przypuśćmy, że jeśli masz już jeść codziennie jajka to staraj się je wcinać w różnych formach np: dzień 1 jajecznica dzień 2 jajka na twardo dzień 3 może na omleta się skusisz ;) tak że śmiało tylko pamiętaj co za dużo to nie zdrowo

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19297
Marcin269
Możesz jeść np. Wuchata czy Wodyn jedzą po kilkanaście jaj w tygodniu i są w świetnej formie lepszej niż niejeden dwudziestolatek


chciałeś powiedzieć dziennie ;d
Kiedyś Wodyn mówił, że na masie to nawet do 35 jaj dziennie je
1

Impossible is nothing.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening hiit oceńcie czy dobry

Następny temat

Dobre połączenie supli ?

WHEY premium