SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUDO dla dzieci Warszawa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
Czy możecie polecić jakiś klub JUDO w Warszawie dla dzieciaków? Od jakiego wieku można posłać dziecko na zajęcia? Domyślam się, że na początku to bardziej są zajęcia ruchowe, ale chciałbym wysłać młodego na matę jak najwcześniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Może być Judo na Legii Warszawa
http://judo.legia.com/

lub

Judo Lemur
http://www.judo-lemur.pl/

Obydwa kluby z dobrymi trenerami i dobrym podejściem do dzieciaków. Co do wieku, to można posłać na treningi dzieci w wieku od 6 lat należy tylko przedstawić zgodę lekarza na uprawianie sportu a w przypadku starszych dzieci potrzebne jest aktualne badania lekarskie. Dzieci w wieku do 16 lat muszą mieć zgodę opiekuna. Na początki treningi przypominają bardziej zabawę, a z czasem dodaje się kolejne eleementy Judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 112 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1315
A ja myslalem ze jak ktos trenuje judo to idzie do Nastuli jesli tylko mieszka w Warszawie. Nie znam sie zbytnio na tej sztuce walki ale wiem ze Nastula to najwazniejsze nazwisko w tej dziedzinie. Probowalem judo ale jakos nie moglem sie w nie wciagnac zwlaszcza trenujac karate jednoczesnie. Jak mam przeciwnika na ziemi to nie moge sie powstrzemac zeby mu nie przylac czy to piescia czy lokciem. Ciezko mi bylo sie odnalezc. No i ta seria dzwiekow na sali i gazow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na skakance dla początkującego kickboxser

Następny temat

Studium oficerskie po licencjacie

WHEY premium