SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK OBRONIĆ SIEBIE I DZIEWCZYNE ???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
i jak tu isc gdziekolwiek bez jakiegos sprzetu?
a ztym kazaniem pannie uciekac to moze nie wyjsc kobity to strasznie sa uparte moja to chcialby sie bic odrazu....








https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
"Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów."
http://www.kungfu.z.pl 

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumpla(szedł ze swoja kobieta przez park) zaskoczył koleś z nożem i wiecie co kumpelo zrobił...nic, oddał kasę,a potem wytłumaczył dziewczynie ,że następnym razem ma uciekać. dziewucha mu się rozryczała i przeprosiła,że była dla niego ciężarem i że przez nia musiał oddac forsę która miał. Ja póki co nie mam takiej sytuacji na końcie (dzieki ci panie! ;) jedynie raz koles barkiem zachaczył specjalnie(był jeszcze z kolega,wiec był "twardzielem" ) więc popatrzyłem na niego, posłuchałem jaki to on jest BIG BOSS ;) i poszliśmy dalej.ale gdyby miało się to skończyć inaczej to bym postąpił tak jak większośc z was tu opisała, bo to chyba jedyny w miarę bezpieczny sposób (dla kobietki). W końcu niech płeć piękna pozostanie piękna i nie naruszona, a my.... a co to są dwie blizny czy gips na ręce :)ważne,że kobietka bedzie przy boku ;););)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co powiecie na to :

zostałem zatakowany przez 4 gości z zaskoczenia i to w dodatku od tyłu , co zrobiłem - nic chowałem tylko gębę żeby nosa nie złamali , moja kobieta skoczyła do jednego trochę go obtłukła ale co z tego dostała szczała w zemby i już . Jak się później dowiedziałem byli to goście którzy koksują a w dodatku byli po jakiś dragach.
I co w takiej sytuacji można zrobić zwłaszcza jak się straci świadomość na jakiś czas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za coś takiego to kara śmierci lub tortury. może trochę surowe, ale jakby tak 500 dresów zginęło w pokazowej egzekucji na krakowskim rynku, transmitowanej na żywo przez TVN, to pewnie reszta by się opamiętała...chociaż kto ich tam wie, są głupsi niz kundle z podwórka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 448
Rad21 ja też bym był za tym ale aby był z ich porzytek to dawał bym ich mistrzom SW itd aby mogli ćwiczyć sobie ciosy które zabijają byka i inne witale, Udezenia na krtań itd Jeśli by niebyło chętnych to powolną śmiercią ich.
A co do takich sytuacji z kobietami to słyszałem ze najlepiej to gdy kobieta ucieka w jedna strone a ty w druga strone potecjalni agresorzy wybiora zawsze ciebie jako cel poscigu.

Interesujesz sie sztukami walki lub walką i masz na ten temat praktyczna wiedze?? WIesz jak skutecznie obronić się na ulicy. Może chcesz wykorzystać tą wiedze i udzielając cenych rad wskazać ją innym aby nigdy niezostali ofiarami napadu.Sprawdz to http://www.zlotemysli.pl/?id_c=1140 i zarabiaj na swojej wiedzy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
rad i Vietkong chcecie jeszcze może coś ciekawego powiedzieć
------------------
Moderator

Zmieniony przez - Placek w dniu 2003-10-28 09:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze kilka rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
Wczoraj pobili mojego kolege z klasy odprowadzal dziewczyne do domu panna weszla do klatki on idzie do domu jakies 3 m od klatki wylecialo kilku kolesi 1 go popchnol reszta zaczela go bic piesciami jak juz padl to budowali go , kolega ma zlamany nos i pekniete/zlamane zebro i ogulnie wyglada nienajlepiej

-------------------
Pozdrawiam vorhil
-------------------
The hand of fate is moving and the finger points to you !

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
I co poradzisz, taki jest ten *****ski swiat. Czasy sa niespokojne.
Dobrze, że chociaż dziewczyna do klatki weszła i ona nie oberwala bo takie hamstwo też się zdarza.

Pozdrawiam

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
Ludziska drogie gdzie wy mieszkacie żeby kolesia z panną na ulicy zaczepiali ?
Mi raz taki jeden co mu się wydawało że jest niezniszczalny powiedział coś w stylu masz szczęście że jesteś z babą czy żoną a ja mu na to wiesz to wcale w niczym nie przeszkadza.Fakt że żone odesłałem do domu bo robi panikę i mnie to irytuje.Finał naszej krótkiej i właściwie jednostronnej dyskusji był taki że jak mnie teraz widzą to kłaniają się grzecznie i kiwają głowami nawet jak są w większej grupie.
Jak powiedział kiedyś nasz "mały rycerz" jedni cię szanują bo cię lubią inni dlatego że się ciebie boją.
Pozdrowionka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczyny a spoty walki

Następny temat

TVP 3 dzisiaj o 18! muay-thai

WHEY premium