SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK OBRONIĆ SIEBIE I DZIEWCZYNE ???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shadow_ a nawet jesli koles jest zydem to co ztego, przeszkadza ci to??a jesli chodzi o to bronienie dziewczyny to rzeczywiscie jest troche lipa. ja tez zawsze odprowadzam swoja dzieczyne, poniewaz nie chcem zeby cos jej sie stalo. wole zebym to ja byl oklepany niz jej mieli by cos zrobic!! niestety nie ma tak ze jak idzie chlopak z dziewczyna to im nic nie robia, a tak byc powinno.
P.S.shadow_ motto naprawde "super" zawsze kopiesz lezacych??

chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a zrozum ze to jest hasło seals.
jak sobie dam podpis "mowa jest srebrem a milczenie... owiec" to ****a bedziesz pytał czy jestem jubilerem z Zakopanego???


dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
shadow_ WYGLADASZ MI NA STRASZNEGO CWANIACZKA. Pewno jestes strasznie twardy w grupie albo na dużo słabszego przeciwnika. Szkoda że są tacy ludzie na forum.

Co do napadów to zgadzam się, że trzeba wychować dziewczynę tak żeby wiała jak trzeba. Sam mam taki problem, ale ja swojej juz chyba nie wychowam
Sam byłem 2 razy podobnej sytuacji. Naszczeście pannie się nic nie stało ale było blisko. Jedni z tych typków czekają teraz na rozprawe a tych drugich znajde

Pozdrawiam!

Nie daję sogów, niemam abonamentu

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no trzeba dziewczynie wytlumaczyc ze ma uciekac i nie wracaj!!ja jeszcze nie mialem takiej sytuacji( i mam nadzieje ze nie bede mial) ale jesli sie taka zdarzy to napewno bede kazal jej uciekac,chodziaz nie wiem czy mnie poslucha,to wtedy bedzie trzeba ja oslonic za wszelka cene.

chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jedni z tych typków czekają teraz na rozprawe a tych drugich znajde"

przeczytaj sobie koncówke swojej wypowiedzi (zdanie które zacytowałem) i zastanów sie kto tu jest cwaniaczek.
moze jak ich znajdziesz to im sam na***iesz??? jak by tak było to zrobił bys to wtedy kiedy sie do was przyczepili. pewnie z kolegami pojdziesz....

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Nie shadow_ jak ich znajde to pujde na policje. Niestety goscie ci sa poszukiwani juz od jakiegos czasu przez policje poniewaz dokonali juz kilku rozbojuw w tym odludnym miejscu. Wiem to bo moje zeznania spisywal moj sasiad, który jest policjantem. Niestety wiesz jak to jest z policja. Szukanie takich ludzi nie idzie im zbyt dobrze bo maja wazniejsze sprawy.
Ja mam podejrzenia gdzie oni moga mieszkac. I jestem tam prawie codziennie i wypytuje sie ludzi o tych typkow. Mam już kilka poszlak, które podałem śledczemu, który prowadzi tą sprawe.

Jak ja bym miał im spuścić wpier**l to napewno nie szedl bym sam . To chyba jest logiczne (naiwny jestes czy jak typie jeden )
Jednak wole żeby się zajeła tym policja bo za jeden rozbuj grozi do 10 lat wiezienia. Oni dokonali kilka takich rozbojów wieć to bedzie dla tych ludzi chyba gorsze niż wpier**l.

szadow_ ty i tak pewnie tego nie skumasz wiec niewiem po co to pisze, ale prosze postaraj sie wysilic przez chwilke to moze skumasz

Pozdrawiam !!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to mam nadzieje ze ich znajdziesz i pojda siedziec(bo im sie nalezy)

chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"szadow_ ty i tak pewnie tego nie skumasz wiec niewiem po co to pisze, ale prosze postaraj sie wysilic przez chwilke to moze skumasz"

na jakiej podstawie tak sądzisz????

A znasz reszte przez nich poszkodowanych? czy jestes sam, bo wtedy to jest jeden rozbój, jak piszesz nie zostałes pobity itd. wiec mysle ze kolesie dostaną w zawieszeniu i tyle. o tyle dobrze bo jak beda mieli zawiasa to w tym okresie nikogo nie powinni ruszyc.



dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Ja osobiscie reszty poszkodowanych nieznam. Pisałem, że zeznania spisywał moj sąsiad, który jest policjantem. Stąd wiem, że kradli już w tym miejscu itd. wiec chyba ich sytuacja wyglada troszke gorzej.



https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
Mam kilku kolegow takich zadymiarzy w dresach ale oni mowia ze nawet jakby najwiekszego wroga zobaczyli z dziewczyna to by mu nic nie zrobili

shadow: lol co z tego ze tak powiedzial ? nie pomyslales moze ze koles poprostu jest fanem sportu i lubi cracowie ? z tego co ja wiem to przewaznie takie dresy co chodza sie tluc na mecze w szalikach swoich klubow nic nie wiedza o swoim klubie i o pilkarzach.. ida po to zeby sie podymic z takimi jak oni sami tylko ze z przeciwnej druzyny

-------------------
Pozdrawiam vorhil
-------------------
The hand of fate is moving and the finger points to you !

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczyny a spoty walki

Następny temat

TVP 3 dzisiaj o 18! muay-thai

WHEY premium