SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK OBRONIĆ SIEBIE I DZIEWCZYNE ???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Van mieszkam w Polsce

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takiej sytacji jak gość cię zaczepia to przynajmniej masz chwilę czasu żeby się w jakiś sposób przygotować na ewentualny atak , a ja po dwuch strzałach od tyły leżałem na ziemi i tyle się nawojowałem.
Nawet jakbym miał jakąś broń ( pistolet , nóż ) to i tak bym nie zdążył jej wyjąć i użyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
seba_x to skad masz czas sie przygotowac jak cie atakuja od przodu. To tez nieprawda. Fakt ze moze ty byles calkowicie zaskoczony ale jak by cie zaatakowali od przodu co co bys zrobil ??
Mysle ze nic ponad to co zrobiles.
Zreszta nikt nie podchodzi i nie gada - "przygotuj sie zaraz bedziemy cie lac"
Oczywiscie nie kwestionuje, że od przodu jak cie atakuja masz wieksze szanse (ale jesli chodzi o to przygotowanie to nie do konca tak jest)

Tak czy siek wspulczuje bo to co ci zrobili to ewidentne chamstwo ponad wszelkie granice.

Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi!!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodziło mi o to że Van napisał : " Mi raz taki jeden co mu się wydawało że jest niezniszczalny powiedział coś w stylu masz szczęście że jesteś z babą czy żoną a ja mu na to wiesz to wcale w niczym nie przeszkadza. "
Z tego wynika że miał chwilę na przygotowanie , przynajmiej wiedział co się może stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
Czas sobie sam zorganizowałem :) wprawiając ich w osłupienie, ponieważ prawdopodobnie rzadko ktoś odpowiadał im odważnie na ich głupie zaczepki mimo że byli w grupie 5-10 bezkarkowców a rzeczywiście było to pod moim domem miałem taki komfort że mogłem tak odpowiedzieć jednak ich reakcji przewidzieć nie mogłem.
A gdzie ludzi kupa i Herkules dupa !
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Miałem taką sytuacje.
Siedze w barze z kobieta na piwku, nagle widze że patrzą się na na s zadziornie dwa typy.Wiec pytam spokojne czego sie tak patrza.Nastapiła krotka wymiana sło, ale ni doszło do rękoczynu.Po 30 min. wypilismy piwko i wyszlismy z baru.Po chwili zachciało mi lać i odbiłem w krzaki, a kobieta czekała na chodniku.MNagle widze z za krzaka jak te dw typy podhodzą do mojej kobity i z łapami.To ja wychodze sobie spokojnie i pierwszemu z bańki sadze, a drugiemu kop-giganta w jaja.W miedzyczasie moja kobita uiekla(zawsze jej mowilem, ze jakby co to tak ma zrobic).
Więc ja obijam sobie jenego, mysla że ten drugi z jajecznica w gaciach leży.
Jakie było moje żdziwienie jak nagle poczułem grad siosów na tył głowy.
Więc zacząłem walczyc na dwa fronty,lecz nie długo.Jeden z kolesi wjechał mi w nogi i już leżałem na chodniku.Trwało to chwile, troche se chłopaki pokopali.Jak wstali, to i ja wstałem.Nagle widze kumpel bignie(zawołala go moja kobita) to ja znowu w tany.Chłopakom przadnie sie zebrało.
Ale jaki wniosek:
-unikaj miejsc gdzie pije się alkochol
-badz zawsze przytomny
-nie bierz ze mnie przykładu
-niech twoje kobieta wie co ma zrobic w takiej sytuacji, nalepiej niech sie oddali i wezwie pomoc
-troche spokojniej podchodz o niektorych spraw(ja mogłem uniknac tej bojki, ale w gruncie rzezcy sam ją sprowokowałem)
-idziesz gdzieś z kobietą to sie ni upijaj i nie ćpaj(jaranie zielska to też ćpanie)

POZDRAWIAM

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
moj koles mial tez przypal z jakimis chloptysiami bo im wyhaczyl najlepsza laske z dzielnicy, wiec sklepali casanove. tyle ze kumpel ma dobre plecy.HEHEHE. akcja byla taka ze cztery samochody chlopa na akcje. i koles jest zarobiony 3000.
PS
Kary to jest to co nauczy dresików rozumu.

SILA MIESNIA A NIE MIESA!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 473
hmm ciekawy temat,panowie czemu nikt nie zadał pewnego pytania??a mianowicie: nawet jesli jestes lepszy od przeciwnikow,nawet jesli dasz rade ,czy nie lepiej olac ich dac sie zbluzgac nawet zebrac z otwartej niz pozwolic na to zeby wasza delikatna kruszynka ogladala jak miazdzycie kolesiowi nos lub lamiecie reke,mialem taka sytuacje w lokalu,koles po prostu byl z kolegami i chcial pokazac jaki jest twardy zacząl bluzgac na mnie i jedyne co zrobil zlego to wylal moje piwko i uderzyl mnie z otwartej reki,na srodku lokalu uszkodzilem mu twarz,nie bylo warto,moja dziewczyna na dlugi czas stracila do mnie zaufanie,zobaczyla ze łatwoscia potrafie krzywdzic innych,"a pzrecierz zawsze zapewniales ze cwiczysz dla zdrowia".moja rada jest taka,lac tylko w ekstremalnych warunkach,czasami warto schowac dume do kieszeni,a znane przyslowie"co sie odwlecze to nie uciecze" powie wam wszystko

Walka ze sobą jest najtrudniejsza....nigdy nie okazuj litosci dla samego siebie.

Walka ze sobą jest najtrudniejsza....nigdy nie okazuj litosci dla samego siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie już kilka razy laski obrażały się jak komuś zamalowałem Ale raczej nie zniósłbym sytuacji gdy jakiś lamus upokorzył by mnie przy kobiecie.....ooooo nie amok,czerwona mgła na oczy i hajda do przodu... poprostu wiem że nie zapanowałbym nad sobą... wątpię nawet czy zainteresowało by mnie ilu jest przeciwników,jak dużych i w co uzbrojonych, amok i atak...
Nie zniósł bym takiej zniewagi,o co to to nie.

"lepiej by trzech sądziło, niż czterech niosło..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
EIJI ja raczej naleze do spokojnych ludzi i wiem co tzn schowac dume w kieszen ale na pewno nie zrobilbym tego w takiej sytuacji i nie ze wzgledu na kobiete (chyba ze cos by jej grozilo), wg mnie ona powinna to zrozumiec a jak nie... nie ona pierwsza i nie ostatnia

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczyny a spoty walki

Następny temat

TVP 3 dzisiaj o 18! muay-thai

WHEY premium