SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intymny problem ;/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Siemka koledzy , mam problem i nie wiem już jak sobie z nim poradzić... ciągle chce mi się ruch*ć po seksie przed seksem od ostatnich tygodni ciągle nie daje mi to spokoju :/ nie radzę sobie już z tym , nawet po lewa/prawa 5 min później znów stoi jak maszt i nic nie pomaga, próbowałem nie myśleć o seksie albo coś i dalej to samo;/ dodam że stosunki z kobietą skracają się z razu na raz co mnie bardzo martwi ;/

Dodam że jestem w trakcie cyklu na mietku 200 tab - jak to utęperować ? podejdźcie do tego poważnie bo mnie już to męczy i nie jest mi do śmiechu... z góry thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Wlasnie zobaczylem jakiego wczoraj walnolem samobója:D hehe...Nie pisze sam ze soba...na chwile wszedlem na konto mojej laski,nie wylogowalem sie myslalem i ze pisze ze swojego:D

Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2012-04-27 10:22:03

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
znaczy sie zdrowy jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwiąż go sznurkiem! albo zakuj w kajdany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Obawiam się, że jeśli Cię nie przyblokuje, to problem będzie występował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
mietka jadę dopiero 4 dzień, kiedyś miałem taki problem jak byłem młody i głupi i redtube oglądałem co dzień no ale teraz tak nie ma, myślisz że jak metka się dobrze rozkręci to załapie bloka i problem zniknie? tyle że po odbloku nie wróci ?

Ps - pierdziele takie zdrowie

Zmieniony przez - PureGame w dniu 2012-04-26 15:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
wkrecasz sobie po 4 dniu i to miecia hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Nie twierdzę że to przez mietka bo problem trzyma mnie od jakiś 2-3 tyg a metkę jadę dopiero od 4 dni :p

tylko pytam jak ten problem rozwiązać? bo martwi mnie to że wcześniej mogłem po 2h uprawiać seks ze swoją kobietą a teraz ten czas skraca się do 30-20 min a nawet do 10 czasem ;/ co mnie trochę krępuje - jak na to zaradzić?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
stary 80 % tego działu chciałaby mieć taki problem

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Walnij Dece solo przez 12 tyg w dawce 500mg na tydzien. Gwarantuje ci ze problem przejdzie....az za bardzo:D

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Może i by chciało no ale się już trochę z tym męczę, to że chce mi się ciągle jeszcze da się przeżyć ale co zrobić z tym że dochodzę w 10-15 min ? :/ czytałem że to może być sprawa psychiki ale u mnie to raczej nie to... próbowałem tych różnych śmiesznych sposobów domowych i dalej to samo więc zwróciłem się tutaj po jakieś środki aby dało się jakoś przywrócić czas stosunków

o Dece myślałem ale imo trochę za wcześnie na takie zabawy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Mysle ze skarpeta na hu..u wydluzy czas stosunku.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań. Cykl t3

Następny temat

Cykl drugi - rozpisany.

WHEY premium