SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intymny problem ;/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
wal śmiało .. ;d

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
Nie no Lenkaaa tylko ciebie...hehe Ten temat to chyba ktos naprawde dla jaj zalozyl;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
zapomniales sie wylogowac ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozmowy z samym sobą są coraz bardziej na topie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hahaha, szkoda, ze nie mam moda;) Banowalbym sezonowcow jak leci za glupote:P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
to nabijanie postow wiec modzi nie banuja bo by robote stracili oni banuja kogos co wiedza ze wroci a tak biznes kwitnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Ja się z Wami nie zgodzę. Moim zdaniem wysokie libido jest problemem. Kurcze ja nie wiem, ale ja wolę w robocie zachowywać się jak człowiek, a nie oglądać się za każdą dupą, która właśnie zdejmuje sweterek, bo jej się gorąco zrobiło. I zamiast ciągle ruchać zrobić coś ciekawego w ciągu dnia. Można by wiele powymieniać.
Co prawda nie rozumiem, dlaczego tak autor tematu reaguje na mete, ale to inna kwestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to sie zachowuj jak czlowiek, nikt ci nie broni.

z g**wna problem robicie, panowie. takie troche bravo-story. trzeba wziac jaja w garsc i zagescic ruchy, a nie pitu-pitu, jak to sie strasznie ruchac chce.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2012-04-26 21:15:16

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ta jasne, 2 godziny ziomuś dyma hahahaha. Dobry fantasta, pewnie oprócz tego redtuba to kobiety gołej na żywe gały nie widział...
Z doświadczenia wiem, że żadna laska nie lubi rombanki tak długiej bo dawno by się zatarła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań. Cykl t3

Następny temat

Cykl drugi - rozpisany.

WHEY premium