SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@OMNADREN 250@@@ problem :))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3422
WItam
Mam 18 lat,2 tygodnie temu skonczylem cykl skladajacy sie z 5 szczalow Omnadrenu 250 przy dobrej diecie wysokobialkowej i cyklu terninogwym. Przytylem moze1.5kg i nie wiem wlasnie czy nie wcisnieto mi podrobki:(.Czy w przypadku Omnadrenu najwiecej przybiera sie na masie w trakcie cyklu czy po ? acha byl to moj 2 cykl -> pierwszy to 40metanabolu.Cwicze okolo rok-Mam okolo 184cm wzrostu i waze 72 kg-36w łapie-32przedramie-107klata.

Rafal_tch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2422
W sumie malo ci poszlo!! Chyba cos innego dostales... po dwoch tygodniach po koncu cyklu powinnienes miec juz ostateczne wyniki. Ale rowniez mogles zle zaplanowac cykl. Rowniez duzo zalezy od genetyki wiec nic nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
Rafał twoja oma raczej była real.Niesłyszałem jeszcze o podróbach omnadrenu!Już raczej nic tobie nieprzybędzie.Na pocieszenie powiem ci tylko , że mój kumpel po 10 strzałach omy przytył 2 kg(tylko , że on niemiał diety i treningu , niewiem jak ta sprawa przedstawiała się u ciebie chociaż podejżewam , że tam tkwi problem!)

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
jude 3/4 omki na rynku to podrobki Sporo osob nie wie ze od kilku lat oma jest w nowych paczkach A warunkiem oryginalnosci jest dla wielu fakt ze lapy nie puchna za bardzo i nie boli tak mocno Niektorzy nigdy prawdziwej omy na oczy nie widzieli i nie wiedza jak gesta powinna byc W zamian za to biora zanieczyszczony testosteron

Rafał_tch jak wygladala twoja oma ???

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Powiem tyle że na cyklu powinieneś pić tonnnnny wody.Oma ciągnie wode jak sqrwy.... a i spadki są bardzo dużo.Może dlatego Ci tak mało poszło.Pamiętaj Oma =fulll wodyy

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2422
Nie ma podrob omki hehe! Sam osobiscie mam kumpli ktorzy tak ludzi w miescie kreca ze glowa mala! A niby wiekszosc koksiarzy sie zna sami znawcy tiaa g...o prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
To chyba tylko w waszych regionach krążą podróbki omy.Fakt słyszałem parę sporadycznych przypadków podrób(na konkretnych leszczach) , ale napewno nie 3/4 Niewiem kto się bawi w podrabianie tak taniego koksu jakim jest oma!Kolesie wolą wyje*ać wała na czymś droższym w przeciwieństwie do omy , która chodzi po 35-40zł!!!

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Jude rozmawialem z chlopakami co siedza w tym o wiele bardziej niz Ty czy ja i twierdzili ze wyrwac dobry polski towar jest ciezko a dlaczego wyjasniac nie bede. Cieszy mnie ze macie wszystko oryginalne bo na mazurach widzialem wiele od marnych podrob ktore albo nie dzialaly albo byly skazone po dobre podrobki po ktorych byly podobne efekty do omki. Faktem jest ze ci co nigdy nie widzieli oryginalu nie stwierdza czy cos test git czy nie. A ta zabawa w podrabianie to za***isty interes dla niejedego

POZDRAWIAM !!!

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
Pipes , że dobry interes to każdy wie!Tylko niekażdy podrabia ome!!!Ja wiem ,że każdy towar (dla mnie) jest legit.To mi wystarczy a że gdzie indziej robią taką rzeżnie to już mnie średnio interesuje.Wyraziłem swoją opinię o swoim rejonie a nie wszystkich w całej Polsce(jak widać w twoim mieście chłopaki rabią zaje*istą trzodę).To wszystko na ten temat...

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3422
cwicze pon,wtorek-czwartek,piatek.. pilem w cholere wody,problem moze byc w tym ze ... jakis miesiac przed cyklem qmpel mi zalatwil 2 strzaly Omki i wziolem je w tygodniowej odleglosci kazdy,i mial mi zalatwic zebym bral w cyklu i nie zalatwil bo nie mogl :( .Dopiero po jakims miesiacy przyszedl i powiedzial ze ma 5 i wziolem co tydzien jeden strzal i mi sie wydaje ze to za***alem:(

Rafal_tch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672


Są podróby omy ale rzadko.Na dowód macie tu foty.

Troche metki dla sylwetki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki przyrost po 100 mety(bioreaktor)

Następny temat

co z najmłodszymi? co mogą brać?

Wiecej