SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja badań przed cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
flex1976
A kto robił Ci ta książkowo iniekcje ? Pielęgniarka ?


Koleżanka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To teraz musi rozmasowac

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
W następnym tygodniu będzie już 4 tydzień cyklu prop 100mg co 2 dni. I moje pytanko, bić hcg tak jak planowałem jeżeli wgl jajka mi się nie zmniejszyły? I jeszcze jedno pytanko z czystej ciekawości, dlaczego hcg bije się w brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Normalnie wg planu
Nie trzeba w brzuch ,możesz bić gdzie chcesz
Domięśniowo lub podskórnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
Dobra dzięki w takim razie nic nie zmieniam, a jak to jest z tymi jajcami właściwie? Kiedy one się zmniejszają, po jakim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Wcale nie musisz odczuć zmniejszeni jąder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
Panowie kolejne pytanie, może akurat ktoś będzie umiał odpowiedzieć. Dwa ostatnie strzały zakończyły się atakiem kaszlu odrazu po wyciągnięciu igły, za pierwszym razem myślałem że coś se wkręciłem albo po prostu przypadek. Teraz jak robiłem drugi strzał znów odrazu po wyciągnięciu igły atak duszącego kaszlu i może jakbym czuł dziwny posmak w ustach (ale możliwe że ten smak sobie wkręciłem) wcześniej takiego problemu nie miałem dziwna sprawa dalej bije w pośladki bez żadnych zmian. Miał ktos może coś podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11976
Moze trena bijesz zamiast propa joke

Fajnie jakbys teraz poszedł na badnia ,powinno sie badac co 4tyg jak hormony stoją , jak estro stoi i prolka, zrob badania testa całk, kotszy nie przekroczą 60zł a bd wiedział co i jak. Jak samopoczucie i libido, tradzik jest ? do kazdego hcg dorzuć pół tab symexu i bd git. Tego kaszlu nie jestem w stanie wytlumaczyć , ja po propku po kilku iniekcjach bolał pośladek pozniej przeszlo i było ok


Zmieniony przez - monstape w dniu 2018-09-22 12:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
horroren
Panowie kolejne pytanie, może akurat ktoś będzie umiał odpowiedzieć. Dwa ostatnie strzały zakończyły się atakiem kaszlu odrazu po wyciągnięciu igły, za pierwszym razem myślałem że coś se wkręciłem albo po prostu przypadek. Teraz jak robiłem drugi strzał znów odrazu po wyciągnięciu igły atak duszącego kaszlu i może jakbym czuł dziwny posmak w ustach (ale możliwe że ten smak sobie wkręciłem) wcześniej takiego problemu nie miałem dziwna sprawa dalej bije w pośladki bez żadnych zmian. Miał ktos może coś podobnego?


Dostało się troche soku do krwiobiegu i zdarza się to również przy zwykłym testo lub innych sokach nie tylko przy trenie jak przedmówca powiada.
Jeżeli bijesz cały czas w te samą partie to pewnie byś musiał zmienić na inna np barki i dać pośladkom odpocząć.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11976
Przebiłeś sie przez żyłe , i dlatego taka reakcja , nic ci nie bedzie, zaciagaj pompke jak juz wbijasz jak pojda bombelki to łądujesz jak pojawia sie krew to wyciagasz i w inne miejsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak skurczu przy iniekcji enan 250mg

Następny temat

testosteron enanthate Euro-pharmacies

WHEY premium