SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak skurczu przy iniekcji enan 250mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
witam, 5 dni temu miałem robiony 1 zastrzyk z enanem, czułem lekki dyskomfort i skurcz. dzisiaj już zastrzyk robiłem sam, wbiłem ok. 3/4 igły 0,6x32mm pod lekkim kątem w udo no i wbiłem olej, ale nie czułem żadnego dyskomfortu, ani skurczu. Nie wiem czy to oznaka, ze wbilem za płytko czy po prostu w idealnie miejsce trafiłem? po 1 iniekcji bolała mnie noga ok. 2 dni po zastrzyku, a gdybym teraz nie trafił w mięsień to nie bolałaby i byłaby to oznaka, że po prostu za płytko wbiłem? Czy w jaki inny sposób moge dowiedziec sie czy aby na pewno siadło w mięsień(poza stanem zapalnym :D)

W ogole chyba bede prawie cala wbijal ta igle bo ona ma tylko 3,2cm, a 3/4 to lekko ponad 2cm wiec za mało wbijam?


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-08-24 13:03:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34853 Napisanych postów 89813 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 939902
Przeważnie po pierwszym strzale jest delikatny dyskomfort , następne to już zależy jak wbijasz ale jeżeli nic nie czułeś to znaczy że trafiłeś w dobre miejsce...nawet jeżeli byłoby za płytko to organizm wchłonie więc bez obaw...igła 3.2 spokojnie możesz całą wbić



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-08-24 13:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
kazda inj przewaznie wyglada inaczej wiec tym sie nie przejmuj ze jednego dnia czujesz inj innego wchodzi dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
wiem wlasnie, nastepnym razem dam prawie całą i nie będzie problemu, choc na logike po 2 cm juz powinno siąść w mięsień, ale ja tam się nie znam :D

a powiedzcie mi jeszcze robić to pod kątem czy na wprost czy to nie ma znaczenia?


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-08-24 13:20:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699574
Nie masz doświadczenia w robieniu iniekcji to nie rób w udo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93942 Napisanych postów 363745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666940
Bij w pośladki
Wszystko jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja tez po kilku latach bicia w pośladki spróbowałem iniekcji w udo bo tyłek miałem niemal cały w zrostach i już pierwszy strzał skończył się ropniem ze stanem zapalnym, obolałym całym udem i 39 stopniami gorączki to już drugi raz nie próbowałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEKA i problemy z watroba

Następny temat

Interpretacja badań przed cyklem

WHEY premium